Ponuka tovaru podľa motívu

Novinky v ponuke

Počet produktov: 44

Zobrazuje sa 1-20 z 44 položiek

Detská športová taška Autá - Blesk McQueen

SKLADOM
Cena 15,89 €

Chlapčenská športová / cestovná taška Autá - Cars. Jednu stranu zdobí obrázok pretekára Bleska McQueen s jeho kamarátkou Cruz Ramirezovou. Na druhej strane je obrázok odťahovky Buráka a Jacksona Hroma. Táto kabela je ideálna pre malých športovcov na tréning akéhokoľvek športu, či ako cestovná taška, alebo pre rôzne aktivity vo voľnom čase. Má nastaviteľný popruh cez rameno a dve ucha na nosenie v ruke. Má jeden oddiel so zapínaním na zips. Jej rozmery sú 24 x 40 x 19 cm.

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo pretekára Bleska McQueena a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku tovaru s motívom Autá.

 • Novinka

Detská športová taška Labková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 15,89 €

Chlapčenská športová / cestovná taška Tlapková patrola - Paw Patrol. Táto kabela je ideálna pre malých športovcov na tréning akéhokoľvek športu, či ako cestovná taška, alebo pre rôzne aktivity vo voľnom čase. Má nastaviteľný popruh cez rameno a dve ucha na nosenie v ruke. Má jeden oddiel so zapínaním na zips. Jej rozmery sú 24 x 40 x 19 cm.

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy "labiek", prezrite si celú našu ponuku tovaru s motívom Paw Patrol.

 • Novinka

Detský cestovný kufor na kolieskach Minnie Mouse - Disney

SKLADOM
Cena 21,59 €

Dievčenský cestovný kufrík na kolieskach Minnie Mouse - Disney. Tento detský trolley má jednu hlavnú komoru o veľkosti 33 x 25 x 10 cm so zapínaním na zips. Z prednej časti je obrázok legendárnej parádnice myšky Minnie. Ďalej je vybavený výsuvným držadlom s plastovým madlom, textilným uchom na zavesenie a samozrejme kolieskami a prednými nôžkami. Navyše sú na zadnej strane aj nastaviteľné polstrované popruhy na chrbát, takže ho možno využiť aj ako batoh.

Prezrite si celú našu ponuku tovaru s motívom Mickey & Minnie Mouse

 • Novinka

Dievčenský batôžtek Minnie Mouse s hviezdičkami - Disney

SKLADOM
Cena 14,19 €

Detský batoh Minnie Mouse - Disney. Batôžtek má jeden hlavný oddiel a menšie predné vrecko, oboje so zapínaním na zips. Prednú časť zdobí obrázok myšky Minnie a množstvo hviezdičiek, pričom niektoré sú trblietavé. Popruhy na chrbát sú dostatočne široké aby netlačili a ich dĺžka je nastaviteľná. Nechýba ani uško na zavesenie a z oboch strán sieťka na nápoj, alebo na drobnosti. Rozmery tohto batohu Minnie Mouse - Disney sú cca 29 x 23 x 8 cm.

Prezrite si celú našu ponuku tovaru s motívom Mickey & Minnie Mouse

 • Novinka

Dievčenský batoh Minnie Mouse - Disney - Glitter Love

SKLADOM
Cena 14,59 €

Elegantný detský batôžtek Minnie Mouse - Disney - motív Glitter Love. Batoh má jeden hlavný oddiel a menšie predné vrecko, oboje so zapínaním na zips. Prednú časť zdobí obrázok myšky Minnie s jej charakteristickou mašľou a zlato trblietavé okrasné lemy. Popruhy na chrbát sú dostatočne široké aby netlačili a ich dĺžka je nastaviteľná. Nechýba ani uško na zavesenie. Rozmery tohto batohu Minnie Mouse - Disney sú cca 30 x 25 x 11 cm.

Prezrite si celú našu ponuku tovaru s motívom Mickey & Minnie Mouse

 • Novinka

Dievčenská peňaženka Disney - Minnie Mouse s trblietavou mašľou

SKLADOM
Cena 5,89 €

Detská textilná peňaženka Minnie Mouse s trblietavou mašľou - Disney. Táto dievčenská peňaženka s obrázkom legendárnej myšky Minnie je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny. Peňaženka sa uzatvára chlopňou so suchým zipsom. Vnútri je priehradka na bankovky, dve vrecká na karty a vrecko na mince so zipsom. Takáto peňaženka nesmie chýbať vo výbave žiadnej školáčky, či už na drobné či papierové peniaze, kartu do školskej jedálne, lístky a podobne - všetko prehľadne a bezpečne na jednom mieste. Rozmery zatvorené peňaženky sú cca 10 x 10 cm, rozložené peňaženky 10 x 25 cm.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo rozprávky zo štúdia Walt Disney, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Mickey & Minnie.

 • Novinka

Dievčenská peňaženka Minnie Mouse - Disney

SKLADOM
Cena 5,89 €

Detská textilná peňaženka Minnie Mouse - Disney. Táto dievčenská peňaženka s obrázkom legendárnej myšky Minnie je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny. Peňaženka sa uzatvára chlopňou so suchým zipsom. Vnútri je priehradka na bankovky, dve vrecká na karty a vrecko na mince so zipsom. Takáto peňaženka nesmie chýbať vo výbave žiadnej školáčky, či už na drobné či papierové peniaze, kartu do školskej jedálne, lístky a podobne - všetko prehľadne a bezpečne na jednom mieste. Rozmery zatvorené peňaženky sú cca 10 x 10 cm, rozložené peňaženky 10 x 25 cm.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo rozprávky zo štúdia Walt Disney, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Mickey & Minnie.

 • Novinka

Detská peňaženka Spiderman - MARVEL

SKLADOM
Cena 5,89 €

Chlapčenská textilná peňaženka Spiderman - MARVEL. Táto detská peňaženka s obrázkom Spidermana je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny. Peňaženka sa uzatvára chlopňou so suchým zipsom. Vnútri je priehradka na bankovky, dve vrecká na karty a vrecko na mince so zipsom. Takáto peňaženka nesmie chýbať vo výbave žiadneho školáka, či už na drobné či papierové peniaze, kartu do školskej jedálne, lístky a podobne - všetko prehľadne a bezpečne na jednom mieste. Rozmer zatvorené peňaženky je cca 10 x 10 cm, rozložené peňaženky 10 x 22 cm.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo Spidermana, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Filmoví hrdinovia.

 • Novinka

Dievčenská peňaženka Labková patrola vo filme - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 5,89 €

Detská textilná peňaženka Tlapková patrola vo fime - Paw Patrol: The Movie. Táto detská peňaženka s obrázkom psích slečien Skye a Zumy je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny. Peňaženka sa uzatvára klopou so suchým zipsom. Vnútri je priehradka na bankovky, dve vrecká na karty a vrecko na mince so zipsom. Takáto peňaženka nesmie chýbať vo výbave žiadnej školáčky, či už na drobné alebo papierové peniaze, kartu do školskej jedálne, lístky a podobne - všetko prehľadne a bezpečne na jednom mieste. Rozmer zatvorenej peňaženky je cca 10 x 10 cm, rozloženej peňaženky 10 x 22 cm.

Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola.

 • Novinka

Detský batoh s predným vreckom Spiderman - MARVEL

SKLADOM
Cena 14,59 €

Praktický superhrdinský batôžtek Spiderman - MARVEL. Tento batoh má jeden hlavný oddiel a priestranné predné vrecko, oboje so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke. Rozmery tohto detského batohu Spiderman sú cca 31 x 25 x 9 cm. Posledný obrázok pri produkte znázorňuje pomer veľkosti batôžku k postave výšky 110 cm.

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy komiksových a filmových superhrdinov, prezrite si celú našu ponuku tovaru s motívom Filmoví hrdinovia.

 • Novinka

Detský batoh s predným vreckom Zajačik Bing

SKLADOM
Cena 14,19 €

Praktický rozprávkový batôžtek králiček Bing. Batoh má jeden hlavný oddiel a priestranné predné vrecko s obrázkom Binga s jeho opatrovateľa Flopa. Obe časti majú zapínanie na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke, az oboch bočných strán sieťky na nápoj, alebo na drobnosti. Rozmery tohto batohu so zajačikom Bingom sú cca 29 x 23 x 8 cm. Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti batôžku k postave výšky 110 cm.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo Zajicka Binga, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Zajačik Bing.   #bingbunny

 • Novinka

Dievčenský vystrelovací dáždnik Na! Na! Na! Surprise

SKLADOM
Základná cena 8,19 € Cena 7,29 €

Detský vystreľovací dáždnik pre dievčatá Na! Na! Na! Surprise - motív Fierce Kitty. Konštrukcia dáždnika je ľahká, ale pritom odolná a je vybavená samo otváracím mechanizmom. Poťah dáždnika je vyrobený z transparentného polyolefínového elastoméru (POE), čo zaručuje vysokú odolnosť. Spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom. Priemer roztiahnutého dáždnika je cca 70 cm, dĺžka zatvoreného dáždnika je cca 61 cm.

 • 11%
 • Novinka

Dievčenská pláštenka Na! Na! Na! Surprise

Veľkosť: 104 / 110 116 / 122 128 / 134
Cena 8,95 €

Detská pláštenka Na! Na! Na! Surprise. Ružová pláštenka s obrázkom bábiky Victorie Grand. Je vyrobená z mäkkého, ale napriek tomu pevného PVC, so zapínaním na cvoky a s vetraním v podpazuší. Túto pláštenku pre dievčatá dodávame vo veľkostiach 104/110, 116/122, alebo 128/134.

 • Novinka

Detské ponožky Jurský svet (2 páry)

Veľkosť: EU 23 - 26 EU 27 - 30 EU 31 - 34 EU 35 - 38
Cena 3,65 €

Dva páry ponožiek Jurský svet. Oba páry zdobia logá Jurského parku s Tyranosaurom Rexom. Tieto ponožky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

 • Novinka

Dámske dlhé domáce nohavice Harry Potter

Veľkosť: S M L XL
Cena 13,49 €

Licenčné voľnočasové nohavice Harry Potter. Tieto nohavice sú vyrobené zo 100% bavlny s gramážou 160 gr./m². Sú čierne so zlatou potlačou loga Harry Potter a hviezdičiek as mašľou v páse. V páse majú dostatočne širokú gumu, tak aby netlačila. Nohavice sú zakončené úpletom.

 • Novinka

Pánske pyžamo Batman - Strážca noci

Veľkosť: M L XL XXL
Cena 18,69 €

Licenčné pánske pyžamo DC Comics - Batman - s krátkym rukávom a dlhými nohavicami. Horný diel je vyrobený z bavlny s prídavkom 40% polyesteru a zdobí ho plastická silueta tváre komiksového superhrdinu Batmana, ktorá je pri bližšom pohľade tvorená z písmen. Nohavice sú vyrobené zo 100% bavlny gramáže 160 gr./m² a sú čierne.

 • Novinka

Dámske pyžamo Minnie Mouse - Ok, but first coffee

Veľkosť: S M L XL
Cena 19,49 €

Pohodlné bavlnené pyžamo Minnie Mouse - Disney - motiv Ok, but first coffee. Pyžamo s krátkym rukávom a dlhými nohavicami. Toto pyžamo je vyrobené zo 100% bavlny. Prednú stranu horného dielu zdobí obrázok zjavne rozhodnutej myšky Minnie a nápis, ktorý v preklade znamená Ok, ale najprv kávu. S čím myška súhlasí sa môžeme iba domnievať. Nohavice sú bodkované so vzorom kože divokej šelmy as mašľou v páse.

 • Novinka

Coral fleece deka Batman

SKLADOM
Cena 14,29 €

Flísová deka Batman. Je vyrobená z príjemného, mäkučkého a hrejivého nano coral s gramážou 220 gr./m². Zdobí ju žltý znak komiksového a filmového superhrdinu Batmana na čiernom podklade so šedými siluetami netopierov. Táto deka má široké uplatnenie po celý rok. Jej rozmery sú 120 x 150 cm.

Táto deka Batman získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

 • Novinka

Coral fleece deka Coca-Cola

SKLADOM
Cena 13,49 €

Flísová deka Coca-Cola. Je vyrobená z príjemného, mäkučkého a hrejivého nano coral s gramážou 220 gr./m². Zdobí ju legendárna Coca-Cola v rôznom balení, od historickej charakteristickej sklenenej fľaše, po plechovky a tégliky z fast foodov ako ich poznáme dnes. Medzi nimi sú biele logá Coca-Coly. Táto deka má široké uplatnenie po celý rok. Iste poteší všetkých milovníkov tohto legendárneho nápoja. Jej rozmery sú 120 x 150 cm.

Táto deka Coca-Cola získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

 • Novinka

Coral fleece deka Harry Potter so zlatým erbom Rokfortu

SKLADOM
Cena 14,29 €

Flísová deka Harry Potter. Je vyrobená z príjemného, mäkučkého a hrejivého nano coral s gramážou 220 gr./m². Zdobí ju zlatý erb čarodejníckej školy v Rokforte, ktorý sa skladá ako inak ako zo znakov štyroch ich koľají a to Chrabromilu, Slizolinu, Mrzimoru a Havraspáru. Pod Erbom je motto školy „draco dormiens nunquam titillandus“ - „Nikdy neštekli spiaceho draka“. Táto deka má široké uplatnenie po celý rok. Jej rozmery sú 120 x 150 cm.

Táto deka získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

 • Novinka