Produkty s motívom NASA

Národný úrad pre letectvo a vesmír, skrátene NASA je agentúra federálnej vlády USA zodpovedná za civilný kozmický program, za všeobecný výskum vesmíru a za výskum v oblasti letectva. To podľa Wikipédie. Pre nás je to najmä obľúbený motív bytových doplnkov a doplnkov oblečenia pre všetkých malých aj veľkých nadšencov vesmírnych letov a vesmírnych tajomstiev.

Počet produktov: 25

Zobrazuje sa 1-20 z 25 položiek

Pánsky župan s kapucňou NASA

Veľkosť: S M L XL
Cena 36,69 €

Tento župan NASA je vyrobený z príjemne jemného, chlpatého a hrejivého materiálu Coral fleece 240 GSM s nášivkou loga NASA na prednej strane a výšivkou NASA National Aeronautics and Space Administration, teda slovensky Národný úrad pre letectvo a vesmír. Župan má kapucňu a samozrejme opasok v páse.

Tento župan NASA získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Obliečka na vankúš NASA - mesačná krajina

SKLADOM
Cena 4,45 €

Povlak na vankúšik NASA - motív mesačná krajina. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany tejto obliečky sú rovnaké.

Táto obliečka NASA je vhodná na vankúš 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš NASA - mesačná krajina

SKLADOM
Cena 7,75 €

Vankúšik NASA - motív mesačná krajina. Povlak je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív. Vnútri je vankúšik s výplňou z dutých vlákien. Veľkosť je 40 x 40 cm +/- 2 cm.

Pánske tričko NASA - National Aeronautics and Space Administration

Veľkosť: S M L XL XXL
Základná cena 16,29 € Cena 13,49 €

Pánske tričko s okrúhlym výstrihom NASA. Je vyrobené zo 100% bavlny 160 GSM. Zdobí ho nápis NASA - National Aeronautics and Space Administration, pričom slovo "SPACE" je striebristé. Logo NASA je aj na rukáve. Toto tričko ponúkame s rovnakou potlačou v bielom, alebo čiernom prevedení - viď výber veľkosti a farby.

  • 18%

Povlak na vankúš NASA - čierny vesmír

SKLADOM
Cena 4,45 €

Povlak na vankúšik NASA s logom Americkej vládnej agentúry pre pre letectvo a kozmonautiku na čiernom podklade s hviezdami a planétami. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív.

Táto obleiečka na vankúš NASA čierny vesmír je určená na vankúš 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien v netkanej textílii nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš NASA - čierny vesmír

SKLADOM
Cena 7,75 €

Vankúšik NASA s logom Americkej vládnej agentúry pre pre letectvo a kozmonautiku na čiernom podklade s hviezdami a planétami. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív.

Bavlnené posteľné obliečky NASA - Svitanie

SKLADOM
Základná cena 23,99 € Cena 21,99 €

Bavlnené posteľné obliečky s logom Amerického úradu pre letectvo a kozmonautiku NASA - motív Svitanie. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednej strane obliečky na paplón dominuje logo NASA a obrázok zemegule z pohľadu z kozmu, za ktorú práve vychádza slnko. Druhá strana povlaku na perinu je čierna s nákresmi súhvezdí. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizně NASA obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

  • 9%

Bavlnené posteľné obliečky NASA - Bajkonur

SKLADOM
Základná cena 23,99 € Cena 21,99 €

Bavlnené posteľné obliečky NASA. Táto súprava posteľné bielizne je vyrobená zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednej strane obliečky na paplón dominuje logo NASA na oblohe nad púšťou v Kazachstane kadiaľ je práve dopravovaná kozmická raketa do kozmodrómu Bajkonur. Druhá strana povlaku na perinu je modrá s so siluetami hvezdárskych ďalekohľadov, lietajúcich tanierov a ďalších vecí známych všetkým kto sa zaujímajú o vesmír. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizně NASA obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

  • 9%

Povlak na vankúš NASA

SKLADOM
Cena 4,45 €

Povlak na vankúšik NASA s logom Americkej vládnej agentúry pre pre letectvo a kozmonautiku na bielom podklade. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív.

Táto obleiečka na vankúš NASA je určená na vankúš 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien v netkanej textílii nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš NASA - biely

SKLADOM
Cena 7,75 €

Vankúšik NASA s logom Americkej vládnej agentúry pre pre letectvo a kozmonautiku na bielom podklade. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív.

Povlak na vankúš NASA - astronaut

SKLADOM
Cena 4,45 €

Povlak na vankúšik NASA - motív astronaut v kozme. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív.

Táto obleiečka na vankúš NASA je určená na vankúš 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien v netkanej textílii nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš NASA - astronaut

SKLADOM
Cena 7,75 €

Vankúšik NASA - motív astronaut v kozme. Povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív. Výplň tvorí materiál z dutých vlákien, ktorý je zašitý v obale z netkanej textílie. Rozmer vankúša je 40 x 40 cm +/- 2 cm

Detské pončo - osuška s kapucňou NASA

SKLADOM
Cena 8,19 €

Plážové pončo / detská osuška s kapucňou NASA. Je vyrobená z príjemne jemného materiálu s gramážou 250 gr./m². Prednú stranu zdobí logo Amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír, skrátene NASA. Skratka NASA je aj na zadnej strane pončá. Rozmery tohto pončá NASA sú 55 x 110 cm (55 cm predná časť + 55 cm chrbát), je vhodné pre deti od 3 rokov.

Toto detské kúpacie pončo získalo medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Fleecová deka NASA - Čierny vesmír

SKLADOM
Cena 13,29 €

Flísová deka NASA - motív Čierny vesmír. Je vyrobená z príjemného a mäkkého materiálu Nano Coral 220 gr./m2. Táto deka má široké uplatnenie po celý rok. Jej farby sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tejto deky NASA sú 120 x 150 cm.

Táto fleecová deka NASA získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Chlapčenská pláštenka NASA

Veľkosť: 116 / 122 128 / 134
Cena 9,35 €

Detská pláštenka NASA. Je vyrobená z mäkkého, ale napriek tomu pevného PVC, so zapínaním na cvoky a s vetraním v podpazuší. Pohľad na ňu pripomína pohľad do hlbokého vesmíru, teda rôznofarebné hviezdy na čiernom podklade. Z prednej strany ju navyše zdobí logo Amerického úradu pre letectvo a kozmonautiku a nápis NASA. Túto pláštenku ponúkame vo veľkostiach 116/122, alebo 128/134.

Upozornenie: Cena tohto tovaru sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zistenie ceny zvoľte Vami požadovanú veľkosť.

Chlapčenský župan s kapucňou NASA

Veľkosť: 116 / 122 128 / 134 140 / 146 152 / 158
Cena 22,39 €

Tento licenčný župan NASA je vyrobený z príjemne jemného, chlpatého a hrejivého materiálu Coral fleece 240 GSM s nášivkou loga NASA na prednej strane a výšivkou NASA National Aeronautics and Space Administration, teda slovensky Národný úrad pre letectvo a vesmír. Župan má kapucňu a samozrejme opasok v páse.

Tento župan NASA získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Upozornenie: Cena sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zobrazenie zodpovedajúcej ceny zvoľte požadovanú veľkosť.

  • Posledné kusy

Plážová osuška NASA

SKLADOM
Cena 9,95 €

Licenčná osuška NASA. Je vyrobená z polyesterového mikrovlákna s vynikajúcou savosťou. Zdobí ju logo Amerického úradu pre letectvo a kozmonautiku NASA na temne modrom podklade plnom hviezd. Osuška je príjemne mäkká na dotyk. Jej farby zostanú sýte a živé aj po mnohých praniach. Rozmery tejto osušky sú 70 x 140 cm.

Táto osuška získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Detský batoh NASA

SKLADOM
Cena 18,39 €

Študentský batoh NASA. Batoh má jednu hlavnú komoru a predné vrecko, oboje so zapínaním na zips. Ďalej má polstrovaný chrbát a nastaviteľné popruhy s mäkkou výstelkou. Nechýba ani uško na nosenie v ruke, alebo na zavesenie. Rozmery tohto batohu NASA sú cca 33 x 23 x 9 cm.

Obrázky na konci galérie znázorňujú pomer veľkosti batohu k postave s výškou 110, alebo 140 cm.

TIP • Ak sa zaujímate o astronómiu a vesmír, prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom NASA.

Hip Hop šiltovka NASA

Veľkosť: 54 56 58
Cena 7,69 €

Pánska / chlapčenská snapback Hip Hop šiltovka s rovným šiltom NASA. Predný panel tejto šiltovky zdobí výšivka s nápisom NASA Beyond The Rainbow. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

  • Posledné kusy

Dievčenské jednodielne plavky NASA

Veľkosť: 122 / 128 134 / 142 146 / 152
Cena 10,99 €

Dievčenské jednodielne plavky NASA. Prednú stranu zdobí logo NASA na tmavo modrom podklade s grafikou navodzujúcou ilúziu vesmíru plného hviezd. Z vnútornej strany spodnej časti je jemná biela podšívka. Materiál plaviek je pomerne elastický, takže sa dobre prispôsobí telu, ľahko sa obliekajú a pohodlne sa nosí.

Tieto plavky NASA dodávame vo veľkostiach 122/128, 134/142, alebo 146/152.