Produkty s motívom Muzika

Počet produktov: 18

Zobrazuje sa 1-18 z 18 položiek

Obliečka na vankúš AC/DC - Hells Bells

SKLADOM
Cena 4,89 €

Povlak na vankúšik AC/DC - motív Hells Bells. Táto obliečka vankúša je vyrobená z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív, ktorý určite poteší všetkých fanúšikov austrálskej rockovej skupiny AC/DC.

Tento povlak je určený na vankúšik 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš AC/DC - Hells Bells

SKLADOM
Cena 8,19 €

Dekoračný vankúšik AC/DC - motív Hells Bells. Obliečka vankúša je vyrobená z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív, ktorý určite poteší všetkých fanúšikov austrálskej rockovej skupiny AC/DC. Vnútri je vankúšik s výplňou z dutých vlákien. Rozmer je 40 x 40 cm +/- 2 cm.

Bavlnené posteľné obliečky Deep Purple - Smoke on the Water

SKLADOM
Cena 26,29 €

Posteľné obliečky s hudobným motívom Deep Purple - motív Smoke on the Water. Táto súprava posteľnej bielizne je vyrobená zo 100% hladkej bavlny Renforcé a má zapínanie na zips. Motív je inšpirovaný legendárnym hitom britskej hard rockovej skupiny Deep Purple. Text skladby rozpráva skutočný príbeh o požiari kasína v Montreux v roku 1971. Názov skladby "Smoke on the Water" opisuje pohľad na dymiace kasíno nad Ženevským jazerom. Táto posteľná súprava Deep Purple obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Deep Purple získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnená osuška Pink Floyd - The Dark Side of the Moon

SKLADOM
Cena 11,95 €

Plážová osuška s hudobným motívom Pink Floyd - motív The Dark Side of the Moon. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou 320 gr./m2. Lícna strana je inšpirovaná najúspešnejším albumom kapely Pink Floyd, ktoré je s približne 45 miliónmi predaných kópií zároveň aj jedným z najúspešnejších hudobných albumov histórie. Ako jedno z mála západných albumov ho v roku 1978 vydal aj československý podnik Supraphon. Motív použitý na obalu albumu a zároveň aj na tejto osuške je optický hranol rozkladajúci biele svetlo. Druhú stranu osušky tvoria husto tkané froté slučky, vďaka ktorým je zaručená vynikajúca savosť. Je ideálna pre všetkých milovníkov rockovej muziky, a to nielen na doma, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška Pink Floyd získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnená osuška Guns N' Roses

SKLADOM
Cena 12,39 €

Plážová osuška s hudobným motívom Guns N' Roses. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou 360 gr./m2. Lícnu stranu zdobí logo tejto americkej hard rockovej skupiny s pištoľami a ružami na čiernom podklade. Druhú stranu osušky tvoria husto tkané froté slučky, vďaka ktorým je zaručená vynikajúca savosť. Táto osuška je ideálna pre všetkých milovníkov rockovej muziky, a to nielen na doma, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška GN'R získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnené posteľné obliečky Guns N' Roses

SKLADOM
Cena 26,65 €

Posteľné návliečky Guns N 'Roses. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednú stranu povlaku na perinu a obe strany obliečky na vankúš zdobí veľké logo tejto americkej hard rockovej skupiny s pištoľami a ružami, ako jej názov napovedá. Druhá strana obliečky na prikrývku je posiata malými znakmi Guns N 'Roses na čiernom podklade. Túto súpravu posteľnej bielizně Guns N' Roses dodávame v rozmere obliečky na prikrývku 140 x 200 cm a obliečky na vankúš 70 x 80 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Guns N' Roses získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnená plážová osuška AC/DC - Rock or Bust

SKLADOM
Cena 14,39 €

Plážová osuška AC/DC - motív Rock or Bust. Je vyrobená zo 100% bavlneného froté s gramážou 300 gr./m2. Prednú stranu zdobí motív z tohto štúdiového albumu skupiny AC/DC, ktorý vyšiel v decembri roku 2014. Druhú stranu osušky tvorí husto tkaná froté slučka, vďaka ktorej je zaručená vynikajúca savosť. Je ideálna pre všetkých fanúšikov a obdivovateľov hard rockovej a metalovej muziky, a to nielen na doma, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška AC/DC - Rock or Bust získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Pokiaľ máte tiež radi kvalitnú hudbu, prezrite si celú našu ponuku produktov s motivem Muzika.

Bavlnené posteľné obliečky The Beatles - Abbey Road

SKLADOM
Cena 26,65 €

Posteľné obliečky The Beatles - motív Abbey Road. Táto súprava posteľnej bielizne je vyrobená zo 100% hladkej bavlny Renforcé a má zapínanie na zips. Abbey Road je predposledným vydaným albumom "chrobákov" z roku 1969, ale v skutočnosti je poslednou spoločnou štúdiovou nahrávkou skupiny, pretože posledný vydaný album Let It Be bol nahraný pred ním. Motív týchto obliečok je inšpirovaný obalom albumu Abbey Road, na ktorom je jedna z najslávnejších a najviac parodovaných fotografií na obale albumov v histórii populárnej hudby. Vedeli ste, že táto fotografia vznikla len za 10 minút pred nahrávacím štúdiom?. Táto posteľná súprava The Beatles obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 80 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne The Beatles získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnené posteľné obliečky Pink Floyd - The Dark Side of the Moon

SKLADOM
Cena 26,65 €

Posteľné obliečky Pink Floyd - motív The Dark Side of the Moon. Táto súprava posteľnej bielizne je vyrobená zo 100% hladkej bavlny Renforcé a má zapínanie na zips. Je inšpirovaná najúspešnejším albumom kapely Pink Floyd, ktoré je s približne 45 miliónmi predaných kópií zároveň i jedným z najúspešnejších hudobných albumov histórie. Ako jedno z mála západných albumov ho v roku 1978 vydal aj československý podnik Supraphon. Motív použitý na obalu albumu a zároveň aj na tejto posteľnej bielizni je optický hranol rozkladajúci biele svetlo. Táto posteľná súprava Pink Floyd obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 80 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Pink Floyd získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Pánske tričko AC/DC - High Voltage

Veľkosť: S M L XL XXL
Základná cena 16,29 € Cena 13,49 €

Pánske tričko s okrúhlym výstrihom AC / DC - motív Hells Bells. Je vyrobené zo 100% bavlny 160 GSM tmavo modrej farby. Motív je inšpirovaný prvým medzinárodne vydaným albumom austrálskej hard rockovej kapely AC/DC z roku 1975.

  • -18%

Bavlnené posteľné obliečky David Bowie - Planet Earth Is Blue

SKLADOM
Cena 26,29 €

Posteľné obliečky s hudobným motívom David Bowie - motív Planet Earth Is Blue. Táto súprava posteľnej bielizne je vyrobená zo 100% hladkej bavlny Renforcé a má zapínanie na zips. Motív je inšpirovaný limitovanou edíciou spomienkového albumu na britského speváka, herca, hudobného skladateľa, multiinštrumentalisty, producenta a maliara Davida Bowie. Táto posteľná súprava David Bowie obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne David Bowie získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnená osuška Deep Purple - Phoenix Rising

SKLADOM
Cena 11,79 €

Plážová osuška s hudobným motívom Deep Purple - motív Phoenix Rising. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou 320 gr./m2. Lícna strana je inšpirovaná obalom kombá CD a DVD Phoenix Rising z roku 2011, ktoré obsahuje záznamy najmä z live koncertov z najúspešnejších rokov kapely Deep Purple, teda zo 70. rokov. Druhú stranu osušky tvoria husto tkané froté slučky, vďaka ktorým je zaručená vynikajúca savosť. Je ideálna pre všetkých milovníkov rockovej muziky, a to nielen na doma, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška Deep Purple získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnená osuška ZZ Top - Eliminator

SKLADOM
Cena 11,79 €

Plážová osuška s hudobným motívom ZZ Top - motív Eliminator. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou 320 gr./m2. Lícna strana je inšpirovaná ôsmym a zároveň najúspešnejším albumom americkej blues-rockovej skupiny ZZ Top, ktorý v USA získal diamantovú platňu za predaj viac ako 10 miliónov kópií. Druhú stranu osušky tvoria husto tkané froté slučky, vďaka ktorým je zaručená vynikajúca savosť. Je ideálna pre všetkých milovníkov rockovej muziky, a to nielen na doma, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška ZZ Top získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnené posteľné obliečky Guns N' Roses

SKLADOM
Cena 26,65 €

Posteľné návliečky s hudobným motívom Guns N 'Roses. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednú stranu povlaku na perinu a obe strany obliečky na vankúš zdobí veľké logo tejto americkej hard rockovej skupiny s pištoľami a ružami, ako jej názov napovedá. Druhá strana obliečky na prikrývku je posiata malými znakmi Guns N 'Roses na čiernom podklade. Túto súpravu posteľnej bielizně Guns N' Roses dodávame v rozmere obliečky na prikrývku 140 x 200 cm a obliečky na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Guns N' Roses získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Saténové posteľné obliečky AC/DC

SKLADOM
Cena 28,50 €

Súprava posteľných obliečok s hudobným motívom AC / DC. Je vyrobená zo 100% bavlneného saténu so zapínaním na zips. Lícna strana obliečok je čierna s geometricky pravidelne rozmiestnenými červenými logami AC/DC. Reverzná strana je rovnaká, ale na bielom podklade. Túto súpravu posteľných obliečok dodávame v prevedení na jednolôžko (1x vankúš 70 x 90 cm a 1 x perina 140 x 200 cm), alebo v prevedení na dvojlôžko (2x vankúš 70 x 90 cm a 1 x perina 220 x 200 cm).

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Materiál bavlnený satén:
Bavlnený satén je čisto prírodný, kvalitný a luxusný materiál. Je hebký na dotyk, vzdušný a dobre saje. Satén vyrobený z polyesteru je síce lesklejší, ale je tiež kĺzavý, chladivý a náchylnejší na poškodenie.
Saténové obliečky perte vždy z rubu, so zapnutým zipsom a s nižšími otáčkami pri odstreďovaní, aby nedošlo k trvalému poškodeniu bavlnených vlákien. Nepoužívajte pracie prostriedky s obsahom bieliacich a rozjasňujúcich substancií.

Povlak na vankúš AC/DC - Black Ice

SKLADOM
Cena 5,29 €

Obliečka na vankúšik AC/DC - motív Black Ice. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív, ktorý určite poteší všetkých fanúšikov austrálskej rockovej skupiny AC/DC.

Tento povlak je určený na vankúšik 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš AC/DC - Black Ice

SKLADOM
Cena 8,99 €

Dekoračný vankúšik AC/DC - motív Black Ice. Povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív, ktorý určite poteší všetkých fanúšikov austrálskej rockovej skupiny AC/DC. Výplň z dutých vlákien je zašitá v textilnom obale a je teda vyberateľná. Rozmery vankúša sú 40 x 40 cm +/- 2 cm.

Bavlnené posteľné obliečky ZZ Top - Eliminator

SKLADOM
Cena 26,29 €

Posteľné obliečky s hudobným motívom ZZ Top - motív Eliminator. Táto súprava posteľnej bielizne je vyrobená zo 100% hladkej bavlny Renforcé a má zapínanie na zips. Motív je inšpirovaný ôsmym a zároveň najúspešnejším albumom americkej blues-rockovej skupiny ZZ Top, ktorý v USA získal diamantovú platňu za predaj viac ako 10 miliónov kópií. Táto posteľná súprava ZZ Top obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne ZZ Top získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.