Produkty s motívom Hot Wheels

Doplnky do detských izbičiek, doplnky detského oblečenia a školské potreby s motívom Hot Wheels - Mattel

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

Povlak na vankúš Hot Wheels - Record Speed

SKLADOM
Cena 3,69 €

Povlak na vankúšik Hot Wheels - motív Record Speed. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív.

Tento povlak Hot Wheels je určený na vankúš 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien v netkanej textílii nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš Hot Wheels - Record Speed

SKLADOM
Cena 6,69 €

Vankúšik Hot Wheels - motív Record Speed. Povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív. Výplň tvorí materiál z dutých vlákien, ktorý je zašitý v obale z netkanej textílie. Rozmery vankúša sú 40 x 40 cm +/- 2 cm.

Fleecová deka Hot Wheels - Na štarte

SKLADOM
Cena 6,49 €

Flísová deka Hot Wheels - motív Na štarte. Je vyrobená z príjemného, mäkučkého a hrejivého materiálu s gramážou 180 g/m2. Táto deka má široké uplatnenie po celý rok. Jej rozmery sú 110 x 140 cm.

Táto deka získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnené posteľné obliečky Hot Wheels - Speed

SKLADOM
Cena 24,29 €

Bavlnené posteľné obliečky Hot Wheels - motív Speed. Táto súprava obojstrannej posteľnej bielizne je vyrobená zo 100% bavlny Renforcé a má zapínanie na zips. Na lícnej strane obliečky na paplón sú závodné autá s poriadne žeravými kolesami na podklade z červených, šedých a čiernych pruhov doplnených šachovnicovým vzorom a logom Hot Wheels. Druhá strana obliečky na perinu je čiernobielo šachovnicová ako štartovnú prápor. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne Hot Wheels obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Tieto obliečky Hot Wheels získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnená plážová osuška Hot Wheels - Speed

SKLADOM
Cena 9,75 €

Plážová osuška Hot Wheels - motív Speed. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou 300 gr./m². Lícnu stranu zdobia červené, sivé a čierne pruhy doplnené šachovnicovým vzorom ako štartovný prápor a logom Hot Wheels, a tiež samozrejme pretekárske autá s poriadne žeravými kolesami. Povrch potlačené strany osušky je velúrový, druhú stranu tvorí husto tkaná froté slučka s vynikajúcou savosťou. Je ideálna nielen doma do kúpeľne, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Jej farby sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tejto osušky sú 70 x 140 cm.

Táto osuška Hot Wheels získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Povlak na vankúš Hot Wheels

SKLADOM
Cena 3,69 €

Povlak na vankúšik Hot Wheels. Tento povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív.

Tento povlak Hot Wheels je určený na vankúš 40 x 40 cm. Vankúšiky tohto rozmeru s výplňou z dutých vlákien v netkanej textílii nájdete aj v našej ponuke.

Vankúš Hot Wheels

SKLADOM
Cena 6,69 €

Vankúšik Hot Wheels. Povlak vankúša je vyrobený z príjemne jemného nekrčivého materiálu a má zapínanie na zips. Obe strany zdobí rovnaký motív. Výplň tvorí materiál z dutých vlákien, ktorý je zašitý v obale z netkanej textílie. Rozmery vankúša sú 40 x 40 cm +/- 2 cm.

Bavlnená plážová osuška Hot Wheels - Demo Derby

SKLADOM
Cena 9,75 €

Plážová osuška Hot Wheels - motív Demo Derby. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou 300 gr./m². Lícnu stranu zdobí obrázok Monster Trucku so štartovným číslom 68, ktorý predvádza svoju exhibíciu na závodisku s palmami a dobrou hudbou, o čom svedčí elektrická gitara v spodnej časti osušky. Povrch potlačené strany osušky je velúrový, druhú stranu tvorí husto tkaná froté slučka s vynikajúcou savosťou. Je ideálna nielen doma do kúpeľne, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Jej farby sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tejto osušky sú 70 x 140 cm.

Táto osuška Hot Wheels získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Detský predškolský batôžtek Hot Wheels

SKLADOM
Cena 8,95 €

Malý chlapčenský batoh Hot Wheels - motív Cris Cross Crash. Batoh má jeden oddiel so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na nosenie v ruke, alebo na zavesenie. Rozmery tohto batohu Hot Wheels sú cca 29 x 22 x 9 cm.

Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti batôžku ku postave výšky 110 cm. Tento batôžtek nesmie chýbať do škôlky, alebo na výlet žiadnemu chalanovi, ktorý miluje rýchle autá, alebo priamo autíčka Hot Wheels.

Chlapčenské pončo - osuška s kapucňou Hot Wheels

SKLADOM
Cena 9,35 €

Plážová bavlnená osuška / detské pončo Hot Wheels. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté s gramážou 300 gr./m². Na oboch stranách sú červené, sivé a čierne pruhy doplnené šachovnicovým vzorom ako štartový prápor, a tiež samozrejme pretekárske autá s poriadne žeravými kolesami. Rozmery tohto pončá Hot Wheels sú 50 x 115 cm a je teda vhodné pre deti vo veku 3 - 6 rokov.

Toto detské kúpacie pončo získalo medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.