Ponuka tovaru podľa motívu

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Viera M.
30.07.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť dodania perfektný výber kvalita tovaru super ceny
Avatar Žaneta I.
25.07.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrý výber, rýchle dodanie
Slabiny:
Žiadne
Avatar Jozef B.
20.07.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Široký sortiment pre deti, dobré ceny a rýchle dodanie.
Avatar ADRIANA T.
03.07.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Krásny tovar, dobre ceny.
Avatar Mária H.
03.06.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Kratka dodacia doba
Avatar Danka P.
29.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednala som si tovar a o niekoľko dní mi bol doručený ďakujem veľmi som spokojná

Uteráky a osušky s rozprávkovými, futbalovými a hokejovými motívmi

Plážové osušky a malé uteráky na ruky a tvár s motívmi z obľúbených rozprávok a filmov a pre fanúšikov európskych futbalových klubov a hokejových klubov NHL


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Detská bavlnená osuška s kapucňou / kúpacie pončo Labková patrola - Paw Patrol. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Prednú stranu zdobí obrázok psích záchranárov Marshalla a Chase, na druhej strane je Chase a Ruble. Oboje na modrom podklade s odtlačkami psích labiek. Rozmery tohto ponča Tlapková patrola sú 55 x 110 cm (predná časť 55 x 55 cm + chrbát 55 x 55 cm).
  Chlapčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Paw Patrol

  Detská bavlnená osuška s kapucňou / kúpacie pončo Labková patrola - Paw Patrol. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Prednú stranu zdobí obrázok psích ...

  11,99 €
  Skladom
 • Detské kúpacie pončo / bavlnená osuška s kapucňou Labková patrola - Paw Patrol. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Prednú stranu zdobí obrázok leteckej záchranárky Skye, na druhej strane je horská záchranárka Everest. Oboje na ružovom podklade s kvetmi a srdiečkami. Rozmery tohto ponča Tlapková patrola sú 55 x 110 cm (predná časť 55 x 55 cm + chrbát 55 x 55 cm).
  Dievčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Paw Patrol

  Detské kúpacie pončo / bavlnená osuška s kapucňou Labková patrola - Paw Patrol. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Prednú stranu zdobí obrázok leteckej ...

  11,99 €
  Skladom
 • Ružový detský župan pre dievčatá Tlapková patrola - Paw patrol. Tento dievčenský župan je vyrobený z príjemne jemného, chlpatého a hrejivého materiálu Coral fleece s gramážou 240 gr./m2 ružovej farby s obrázkami obľúbenej "labky" Skye, farebnými nápismi Paw Patrol a srdiečkami. Župan má kapucňu a samozrejme opasok v páse.
Tento župan Paw patrol zíslak medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.
  Dievčenský župan s kapucňou Labková patrola - Paw Patrol - ružový

  Ružový detský župan pre dievčatá Tlapková patrola - Paw patrol. Tento dievčenský župan je vyrobený z príjemne jemného, chlpatého a hrejivého materiálu Coral fleece s gramážou 240 gr./m2 ...

  18,29 €
  Skladom

Zobraziť viac obľúbených produktov

Zobraziť menej obľúbených produktov
Počet produktov: 195

Zobrazuje sa 1-20 z 195 položiek

Aktívne filtre

Chlapčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Paw Patrol

SKLADOM
Cena 11,99 €

Detská bavlnená osuška s kapucňou / kúpacie pončo Labková patrola - Paw Patrol. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Prednú stranu zdobí obrázok psích záchranárov Marshalla a Chase, na druhej strane je Chase a Ruble. Oboje na modrom podklade s odtlačkami psích labiek. Rozmery tohto ponča Tlapková patrola sú 55 x 110 cm (predná časť 55 x 55 cm + chrbát 55 x 55 cm).

Dievčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Paw Patrol

SKLADOM
Cena 11,99 €

Detské kúpacie pončo / bavlnená osuška s kapucňou Labková patrola - Paw Patrol. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Prednú stranu zdobí obrázok leteckej záchranárky Skye, na druhej strane je horská záchranárka Everest. Oboje na ružovom podklade s kvetmi a srdiečkami. Rozmery tohto ponča Tlapková patrola sú 55 x 110 cm (predná časť 55 x 55 cm + chrbát 55 x 55 cm).

Chlapčenský uterák Tlapková patrola - Be Kind

SKLADOM
Cena 3,49 €

Detský uteráček Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Be Kind. Zdobí ho obrázok šteniat Skye, Chase, Marshalla a Ruble na tyrkysovom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny. Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihaným froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk. Na rube sú husto tkané froté slučky, ktoré zaisťujú skvelú savosť. Tento uteráček je potlačený digitálnou technológiou a preto sú jeho farby sýte a výrazné. Navyše sú sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tohto detského uteráka sú 30 x 50 cm, preto sa zmestí napríklad aj do batôžku na výlet. Vhodný je však aj do školy, či do škôlky.

Dievčenský uterák Labková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 3,49 €

Detský uteráček Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Skye & Everest. Zdobí ho obrázok dievčenskej časti labkovej patroly, labiek Skye a Everest, na ružovom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny. Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihaným froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk. Na rube sú husto tkané froté slučky, ktoré zaisťujú skvelú savosť. Tento uterák je potlačený digitálnou technológiou a preto sú jeho farby sýte a výrazné. Navyše sú sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tohto uteráka pre dievčatá sú 30 x 50 cm, preto sa zmestí napríklad aj do batôžka na výlet. Vhodný je však aj do školy, či do škôlky.

Detský magický uterák Zajačik Bing

SKLADOM
Cena 1,99 €

Kúzelný uteráček Zajačik Bing pre deti. Zdobí ho obrázok Zajačika Binga s jeho obľúbenou hračkou na žltom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny s gramážou 300 g/m2. Je zabalený do malej magickej kocky, ktorá sa po vhodení do vlažnej vody o teplote cca 30°C roztiahne do rozmeru 30 x 30 cm. Potom ho môžete používať ako klasický bavlnený uterák na ruky alebo na tvár. Zmestí sa napríklad do batôžku na výlet, ale je vhodný aj do školy, či do škôlky. Po použití ho môžete vyprať ako každý iný uterák, alebo osušku pri teplote do na 30 °C. Na pranie uteráka nepoužívajte pracie prostriedky s obsahom bieliacich alebo rozjasňujúcich substancií.

Tento uterák získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Chlapčenský magický uterák Labková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 1,99 €

Detský kúzelný uteráček Tlapková patrola - Paw Patrol. Zdobí ho obrázok policajta Chase na modrom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny s gramážou 300 g/m2. Je zabalený do malej magickej kocky, ktorá sa po vhodení do vlažnej vody o teplote cca 30°C roztiahne do rozmeru 30 x 30 cm. Potom ho môžete používať ako klasický bavlnený uterák na ruky alebo na tvár. Zmestí sa napríklad do batôžku na výlet, ale je vhodný aj do školy, či do škôlky. Po použití ho môžete vyprať ako každý iný uterák, alebo osušku pri teplote do na 30 °C. Na pranie uteráka nepoužívajte pracie prostriedky s obsahom bieliacich alebo rozjasňujúcich substancií.

Tento uterák získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Plážová osuška Minecraft - Alex a Steve

SKLADOM
Cena 14,59 €

Osuška Minecraft - motív Alex a Steve - licenčný produkt MOJANG. Je vyrobená zo 100% bavlny. Povrch potlačenej strany osušky je velúrový, druhú stranu tvorí husto tkaná froté slučka s vynikajúcou savosťou. Využijete ju nielen doma, ale hodí sa aj na pláž pri mori, alebo k bazénu na záhrade. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Ak máte doma vášnivého hráča Minecraftu, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Minecraft.

Chlapčenský uterák Zajačik Bing

SKLADOM
Cena 3,49 €

Detský uteráček Zajačik Bing. Zdobí ho obrázok Zajačika Binga, ktorý skladá z hračiek rovnako vysokú vežu, ako je on sám. Je vyrobený zo 100% bavlny. Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihaným froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk. Na rube sú husto tkané froté slučky, ktoré zaisťujú skvelú savosť. Tento uteráček je potlačený digitálnou technológiou a preto sú jeho farby sýte a výrazné. Navyše sú sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tohto detského uteráka sú 30 x 50 cm, preto sa zmestí napríklad aj do batôžku na výlet. Vhodný je však aj do školy, či do škôlky.

Plážová osuška Pokémoni - Pikachu a Squirtle

SKLADOM
Cena 14,59 €

Osuška Pokémon - Pikachu a Squirtle - licenčný produkt Nintendo. Je vyrobená zo 100% bavlny. Povrch potlačenej strany osušky je velúrový, druhú stranu tvorí husto tkaná froté slučka s vynikajúcou savosťou. Využijete ju nielen doma, ale hodí sa aj na pláž pri mori, alebo k bazénu na záhrade. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov odevov s motívom Pokémon.

Chlapčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Zajačik Bing

SKLADOM
Cena 11,99 €

Detské plážové pončo / chlapčenská osuška s kapucňou Zajačik Bing. Toto osuškové pončo je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Je ideálne nielen na doma po kúpeli, ale aj na kúpalisko, alebo na pláž napríklad na dovolenke pri mori. Prednú stranu zdobí obrázok Zajačika Binga s jeho kamarátom Pandou, na zadnej strane je Bing s malým zajačikom Charlie. Rozmery tohto chlapčenského ponča zajačik Bing sú 55 x 110 cm (predná časť 55 x 55 cm + chrbát 55 x 55 cm).

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo príbehy Zajačika Binga a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Zajačik Bing.

Dievčenský uterák Zajačik Bing

SKLADOM
Cena 3,49 €

Detský uteráček Zajačik Bing. Zdobí ho obrázok Zajačika Binga a jeho kamarátov Hoppity Voosh, Suly, Pando a Flopa. Je vyrobený zo 100% bavlny. Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihaným froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk. Na rube sú husto tkané froté slučky, ktoré zaisťujú skvelú savosť. Tento uteráček je potlačený digitálnou technológiou a preto sú jeho farby sýte a výrazné. Navyše sú sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tohto detského uteráka sú 30 x 50 cm, preto sa zmestí napríklad aj do batôžku na výlet. Vhodný je však aj do školy, či do škôlky.

Chlapčenský uterák Tlapková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 3,49 €

Detský uteráček Tlapková patrola - Paw Patrol. Zdobí ho obrázok chlapčenských členov Labkovej patroly na modrom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny. Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihaným froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk. Na rube sú husto tkané froté slučky, ktoré zaisťujú skvelú savosť. Tento uteráček je potlačený digitálnou technológiou a preto sú jeho farby sýte a výrazné. Navyše sú sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tohto detského uteráka sú 30 x 50 cm, preto sa zmestí napríklad aj do batôžku na výlet. Vhodný je však aj do školy, či do škôlky.

Dievčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Zajačik Bing

SKLADOM
Cena 11,99 €

Detské plážové pončo / dievčenská osuška s kapucňou Zajačik Bing. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Ideálne je nielen na doma po kúpeli, ale aj na kúpalisko, alebo na pláž napríklad na dovolenke pri mori. Prednú stranu zdobí obrázok Zajačika Binga s jeho kamarátkou slonicou Sulou, na zadnej strane je Bing s jeho obľúbenou hračkou. Rozmery tohto dievčenského ponča zajačik Bing sú 55 x 110 cm (predná časť 55 x 55 cm + chrbát 55 x 55 cm).

Ak si aj vaše dieťa obľúbilo príbehy Zajačika Binga a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Zajačik Bing.

Dievčenský magický uterák Labková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 1,99 €

Detský kúzelný uteráček Tlapková patrola - Paw Patrol. Zdobí ho obrázok leteckej záchranárky Skye na ružovom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny s gramážou 300 g/m2. Je zabalený do malej magickej kocky, ktorá sa po vhodení do vlažnej vody o teplote cca 30°C roztiahne do rozmeru 30 x 30 cm. Potom ho môžete používať ako klasický bavlnený uterák na ruky alebo na tvár. Zmestí sa napríklad do batôžku na výlet, ale je vhodný aj do školy, či do škôlky. Po použití ho môžete vyprať ako každý iný uterák, alebo osušku pri teplote do na 30 °C. Na pranie uteráka nepoužívajte pracie prostriedky s obsahom bieliacich alebo rozjasňujúcich substancií.

Tento uterák získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Chlapčenský uterák Plamienok a štvorkoláci

SKLADOM
Cena 3,49 €

Detský uteráčik Plamienok a štvorkolky - Blaze and The Monster Machines - motív Off to The Races!

Tento detský uterák je vyrobený zo 100% bavlny s gramážou 350 gr./m². Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihnutým froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk. Na rube sú husto tkané froté slučky, ktoré zaisťujú skvelú savosť. Tento uteráčik je potlačený digitálnou technológiou a preto sú jeho farby sýte a výrazné. Navyše sú sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tohto detského uteráka sú 30 x 50 cm, preto sa vojde napríklad aj do batôžku na výlet. Vhodný je však aj do školy, či do škôlky.

Tento uterák získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnená plážová osuška Avengers - MARVEL

SKLADOM
Cena 11,39 €

Licenčná osuška MARVEL pre všetkých fanúšikov tímu Avengers. Je vyrobená zo 100% bavlneného dobre savého froté s gramážou 320 gr./m². Zdobí ju obrázok Thora, Kapitána Ameriky, Iron Mana a Hulka. Je ideálna nielen na doma, ale hodí sa aj na pláž alebo k bazénu. Farby tejto osušky sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Jej rozmery sú 70 x 140 cm.

Táto osuška Avengers získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Ak si aj vaše dieťa obľúbilo komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia.

Detský uterák vysmiaty SpongeBob

SKLADOM
Cena 2,99 €

Detský uteráčik Sponge Bob. Zdobí ho obrázok hranatej a ako inak než vysmiate tváre SpongeBoba.

Tento detský uterák je vyrobený zo 100% bavlny s gramážou 350 gr./m². Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihnutým froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk. Na rube sú husto tkané froté slučky, ktoré zaisťujú skvelú savosť. Tento uteráčik je potlačený digitálnou technológiou a preto sú jeho farby sýte a výrazné. Navyše sú sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tohto detského uteráka sú 30 x 50 cm, preto sa vojde napríklad aj do batôžku na výlet. Vhodný je však aj do školy, či do škôlky.

Tento uterák získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnená plážová osuška psy a mačky

SKLADOM
Cena 9,95 €

Bavlnená plážová osuška psy a mačky. Je vyrobená zo 100% bavlny s gramážou 300 gr./m². Táto osuška určite poteší všetkých milovníkov zvierat, najmä psov a mačiek. Povrch potlačené strany osušky je velúrový, druhú stranu tvorí husto tkaná froté slučka s vynikajúcou savosťou. Je ideálna nielen doma do kúpeľne, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu. Jej farby sú veľmi intenzívne aj po mnohých praniach. Rozmery tejto osušky sú 70 x 140 cm.

Táto osuška získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytového textilu a doplnkov s motívmi pre milovníkov zvierat.

 • Novinka

Dievčenský župan s kapucňou Labková patrola - Paw Patrol - ružový

Veľkosť: 92 / 98 104 / 110 116 / 128
Cena 18,29 €

Ružový detský župan pre dievčatá Tlapková patrola - Paw patrol. Tento dievčenský župan je vyrobený z príjemne jemného, chlpatého a hrejivého materiálu Coral fleece s gramážou 240 gr./m2 ružovej farby s obrázkami obľúbenej "labky" Skye, farebnými nápismi Paw Patrol a srdiečkami. Župan má kapucňu a samozrejme opasok v páse.

Tento župan Paw patrol zíslak medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Magický uterák Monster Truck Blaze - Plamienok

SKLADOM
Cena 1,99 €

Detský kúzelný uteráček Plamienok a štvorkoláci - Monster Truck Blaze. Je vyrobený zo 100% bavlny s gramážou 300 g/m2. Je zabalený do malej magickej kocky, ktorá sa po vhodení do vlažnej vody o teplote cca 30°C roztiahne do rozmeru 30 x 30 cm. Potom ho môžete používať ako klasický bavlnený uterák na ruky alebo na tvár. Zmestí sa napríklad do batôžku na výlet, ale je vhodný aj do školy, či do škôlky. Po použití ho môžete vyprať ako každý iný uterák, alebo osušku pri teplote do na 30 °C. Na pranie uteráka nepoužívajte pracie prostriedky s obsahom bieliacich alebo rozjasňujúcich substancií.

Tento uterák získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

V tejto kategórii nájdete plážové osušky, malé uteráky na ruky a tvár a uterákové pončá s kapucňou s motívmi z obľúbených rozprávok a filmov a originálne licenčné osušky pre fanúšikov európskych futbalových mančaftov a hokejových klubov NHL. Prevažná väčšina nami ponúkaných produktov je vyrobená zo 100% bavlneného froté, mnoho z nich v prémiovej kvalite nad 300 gr./m2