Produkty s motívom Super Mario

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Box na desiatu Super Mario

SKLADOM
Cena 3,89 €

Desiatový box Super Mario. Krabička na desiatu do školy aj na cesty a výlety. Veko zdobí obrázok dvojice talianskych bratov inštalatérov Maria a Luigiho. Táto dóza na jedlo, alebo na iné drobné predmety je vhodná pre deti od 3 rokov a nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnnej rúry. Na čistenie nepoužívajte ani abrazíva a detergenty. Rozmery tohto boxu na desiatu sú cca 16 x 12 x 5 cm.

Plechová pokladnička Super Mario - Nintendo

SKLADOM
Cena 3,69 €

Detská kovová kasička s motívom Super Mario. Po obvode sú obrázky bratov inštalatérov Maria a Luigi a dinosaura Yoshi z legendárnej videohry od spoločnosti Nintendo. Táto pokladnička nemá otváranie a po nasporení požadovanej čiastky ju možno otvoriť napr. otváračom na konzervy. Pokladnička je pomerne veľká. Jej priemer je 10 cm a výška 15 cm.

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy party "labiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

  • Novinka

Bavlnené posteľné obliečky Mario Kart - Nintendo

SKLADOM
Cena 26,49 €

Súprava posteľnej bielizne Super Mario Kart - Nintendo Official licensed product. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane povlaku prikrývky je motív z legendárnej hry Mario Kart od spoločnosti Nintendo. Na druhej strane obliečky na perinu sú malé siluety pretekárskych motokár na modrom podklade. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a je na nej pohľad na závodnú dráhu a logo MarioKart. Táto súprava posteľných obliečok obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Mario Kart získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Super Mario.

  • Novinka

Bavlnené posteľné obliečky Super Mario - Nintendo

SKLADOM
Cena 26,49 €

Súprava posteľnej bielizne Super Mario - Nintendo Official licensed product. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane povlaku prikrývky je motív zo série plošinových arkádových videohier Super Mario od spoločnosti Nintendo s obrázkom bratov inštalatérov Mario a Luigi, princeznej Peach a jej služobníka Toad. Na druhej strane povlaku na perinu je mnoho malých predmetov z hier Super Mario na šedom podklade. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a je na nej obrázok Maria. Táto súprava posteľných obliečok obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Super Mario získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Super Mario.

  • Novinka

Obojstranný vankúš Super Mario - Mario Kart

SKLADOM
Cena 8,39 €

Dekoračný vankúšik Super Mario - motív Mariokart - Nintendo Official licensed product. Je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu s výplňou, ktorá je pevne zašitá vnútri. Obe strany vankúše majú rozdielny potlač - viď obrázky. Možno ho prať pri teplote do 40°C. Rozmery sú 40 x 40 cm.

Tento vankúš s motívom Minecraft získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Super Mario.

  • Novinka

Obojstranný vankúš Super Mario a kráľ Koopa

SKLADOM
Cena 8,39 €

Dekoračný vankúšik Super Mario a kráľ Koopa - Nintendo Official licensed product. Je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu s výplňou, ktorá je pevne zašitá vnútri. Obe strany vankúše majú rozdielny potlač - viď obrázky. Možno ho prať pri teplote do 40°C. Rozmery sú 40 x 40 cm..

Tento vankúš s motívom Super Mario získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Super Mario.

  • Novinka