Produkty s motívom Super Mario

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Box na desiatu Super Mario

SKLADOM
Cena 3,89 €

Desiatový box Super Mario. Krabička na desiatu do školy aj na cesty a výlety. Veko zdobí obrázok dvojice talianskych bratov inštalatérov Maria a Luigiho. Táto dóza na jedlo, alebo na iné drobné predmety je vhodná pre deti od 3 rokov a nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnnej rúry. Na čistenie nepoužívajte ani abrazíva a detergenty. Rozmery tohto boxu na desiatu sú cca 16 x 12 x 5 cm.

Multibox na desiatu Super Mario s 3 priehradkami

SKLADOM
Cena 7,39 €

Olovrantový multibox Super Mario - Nintendo - s tromi priehradkami. Odolná krabička na desiatu ideálna do školy aj na cesty a výlety. Veko je čiastočne priehľadné pre ľahší prehľad o obsahu boxu a zdobia ho obrázky známych postavičiek z hier Nintedo Super Maria a ducha Boo. Táto dóza na jedlo, alebo na iné drobné predmety je vhodná pre deti od 3 rokov a nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnnej rúry. Je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu bez obsahu BPA. Na čistenie nepoužívajte abrazíva ani detergenty. Rozmery tohto boxu na desiatu sú cca 19,5 x 16,5 x 6,7 cm, jeho hmotnosť je 150 gr.

TIP • Ak máte doma vášnivého hráča plošinových hier Nintendo, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Super Mario.

  • Novinka

Detská šiltovka Super Mario

Veľkosť: 52 54
Cena 11,39 €

Baseballová čiapka so šiltom Super Mario - licenčný produkt Nintendo. Túto šiltovku ponúkame v červenej a modrej farebnej variante s rozdielnym obrázkom na prednom paneli - viď fotografie produktu a výber veľkosti a farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Super Mario - Nintendo.

Bavlnené posteľné obliečky Mario Kart - Nintendo

SKLADOM
Cena 26,49 €

Súprava posteľnej bielizne Super Mario Kart - Nintendo Official licensed product. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane povlaku prikrývky je motív z legendárnej hry Mario Kart od spoločnosti Nintendo. Na druhej strane obliečky na perinu sú malé siluety pretekárskych motokár na modrom podklade. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a je na nej pohľad na závodnú dráhu a logo MarioKart. Táto súprava posteľných obliečok obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Mario Kart získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Super Mario.

Obojstranný vankúš Super Mario a kráľ Koopa

SKLADOM
Cena 8,39 €

Dekoračný vankúšik Super Mario a kráľ Koopa - Nintendo Official licensed product. Je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu s výplňou, ktorá je pevne zašitá vnútri. Obe strany vankúše majú rozdielny potlač - viď obrázky. Možno ho prať pri teplote do 40°C. Rozmery sú 40 x 40 cm..

Tento vankúš s motívom Super Mario získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Super Mario.

Obojstranný vankúš Super Mario - Mario Kart

SKLADOM
Cena 8,39 €

Dekoračný vankúšik Super Mario - motív Mariokart - Nintendo Official licensed product. Je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu s výplňou, ktorá je pevne zašitá vnútri. Obe strany vankúše majú rozdielny potlač - viď obrázky. Možno ho prať pri teplote do 40°C. Rozmery sú 40 x 40 cm.

Tento vankúš s motívom Minecraft získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Super Mario.

Plechová pokladnička Super Mario - Nintendo

SKLADOM
Cena 3,69 €

Detská kovová kasička s motívom Super Mario. Po obvode sú obrázky bratov inštalatérov Maria a Luigi a dinosaura Yoshi z legendárnej videohry od spoločnosti Nintendo. Táto pokladnička nemá otváranie a po nasporení požadovanej čiastky ju možno otvoriť napr. otváračom na konzervy. Pokladnička je pomerne veľká. Jej priemer je 10 cm a výška 15 cm.

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy party "labiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Bavlnené posteľné obliečky Super Mario - Nintendo

SKLADOM
Cena 26,49 €

Súprava posteľnej bielizne Super Mario - Nintendo Official licensed product. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane povlaku prikrývky je motív zo série plošinových arkádových videohier Super Mario od spoločnosti Nintendo s obrázkom bratov inštalatérov Mario a Luigi, princeznej Peach a jej služobníka Toad. Na druhej strane povlaku na perinu je mnoho malých predmetov z hier Super Mario na šedom podklade. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a je na nej obrázok Maria. Táto súprava posteľných obliečok obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Super Mario získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Super Mario.