Ponuka tovaru podľa motívu

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Viera M.
30.07.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť dodania perfektný výber kvalita tovaru super ceny
Avatar Žaneta I.
25.07.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrý výber, rýchle dodanie
Slabiny:
Žiadne
Avatar Jozef B.
20.07.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Široký sortiment pre deti, dobré ceny a rýchle dodanie.
Avatar ADRIANA T.
03.07.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Krásny tovar, dobre ceny.
Avatar Mária H.
03.06.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Kratka dodacia doba
Avatar Danka P.
29.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednala som si tovar a o niekoľko dní mi bol doručený ďakujem veľmi som spokojná

Vrecká na prezúvky


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Tlapková patrola - Paw Patrol. Jednu stranu zdobí obrázok chlapčenských členov patroly Rubble, Chase a Marschall. Rubová strana je jednofarebná - modrá. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.
Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm.
  Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Paw Patrol

  Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Tlapková patrola - Paw Patrol. Jednu stranu zdobí obrázok chlapčenských členov patroly Rubble, Chase a Marschall. Rubová strana je jednofarebná ...

  6,29 €
  Skladom
 • Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Avengers - MARVEL. Jednu stranu zdobí obrázok komiksových superhrdinov z tímu Avengers. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.
Posledné obrázky u produktu znázorňujú pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm a 140 cm..
  Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Avengers

  Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Avengers - MARVEL. Jednu stranu zdobí obrázok komiksových superhrdinov z tímu Avengers. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu ...

  6,09 €
  Skladom
 • Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Čarovná lienka - Miraculous Ladybug. Jednu stranu zdobí obrázok superhrdinky Kúzelné lienky. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.
Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm.
  Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Kúzelná lienka

  Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Čarovná lienka - Miraculous Ladybug. Jednu stranu zdobí obrázok superhrdinky Kúzelné lienky. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka ...

  6,09 €
  Skladom

Zobraziť viac obľúbených produktov

Zobraziť menej obľúbených produktov
Počet produktov: 21

Zobrazuje sa 1-20 z 21 položiek

Aktívne filtre

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Autá 3 - Speed

SKLADOM
Základná cena 7,29 € Cena 6,09 €

Vrecko na prezuvky / športový vak na chrbát Autá 3 - Cars 3 - motív Speed. Lícnu stranu zdobí obrázok pretekárov Bleska McQueena a Cruz Ramirezovej. Druhá strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledné obrázky u produktu znázorňujú pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm a 140 cm.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Autá.

 • 17%

Dievčenské vrecko na prezúvky / vak na chrbát Labková patrola vo filme

SKLADOM
Cena 7,29 €

Vrecko na prezuvky / športový vak na chrbát Tlapková patrola vo filme - Paw Patrol: The Movie. Jednu stranu zdobí obrázok psích slečien Skye a Zumy. Rubová strana je jednofarebná - fialková. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch je možné tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako sáčok na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarku, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledný obrázok pri produkte znázorňuje pomer veľkosti tohto športového vaku k postave výšky 110 cm.

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Spiderman

SKLADOM
Základná cena 7,29 € Cena 6,09 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Spiderman - MARVEL. Jednu stranu zdobí obrázok komiksového a filmového superhrdinu Spidermana. Rubová strana je jednofarebná - modrá. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledné obrázky u produktu znázorňujú pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm a 140 cm..

 • 17%

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Minecraft

SKLADOM
Cena 8,19 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Minicraft - oficiálny produkt Mojang. Jednu stranu zdobí známy motív zo sveta Minecraft so Stevom, monštrom a zombíkov. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 32 x 37 cm.

Ak máte doma vášnivého hráča Minecraftu, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Minecraft.

 • Novinka

Vrecko na prezuvky Požiarnik Sam - Always on duty

SKLADOM
Cena 4,89 €

Vrecko na prezuvky / vak na chrbát Požiarnik Sam - motív Always on duty. Prednú stranu zdobí obrázok hasiča Sama pri hasení, druhá strana je tmavo modrá. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch je možné tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako sáčok na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarku, či ako vrecúško na čokoľvek, alebo aj ako vak na chrbát napríklad na výlet. Rozmery tohto vaku Hasič Sam sú 33 x 41 cm.

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Kúzelná lienka

SKLADOM
Základná cena 7,29 € Cena 6,09 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Čarovná lienka - Miraculous Ladybug. Jednu stranu zdobí obrázok superhrdinky Kúzelné lienky. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm.

 • 17%

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Zajačik Bing

SKLADOM
Cena 7,29 €

Vrecko na prezuvky / športový vak na chrbát Zajačik Bing. Jednu stranu zdobí obrázok Zajačika Binga s jeho opatrovateľom Flopom. Rubová strana je jednofarebná - modrá. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch je možné tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako sáčok na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarku, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledný obrázok pri produkte znázorňuje pomer veľkosti tohto športového vaku k postave výšky 110 cm.

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Labková patrola vo filme

SKLADOM
Cena 7,29 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Labková patrola vo filme - Paw Patrol: The Movie. Jednu stranu zdobí obrázok chlapčenských členov patroly Rubble, Chase a Marshalla a slečien Skye a Zumy. Rubová strana je jednofarebná - modrá. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm.

Vrecko na prezúvky Tlapková patrola - Team Paw

SKLADOM
Cena 5,29 €

Vrece na prezuvky / vak na chrbát Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Team Paw. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch ho možno nosiť aj na chrbte ako vrece. Je ideálne do školy, či do škôlky ako sáčok na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarnú výchovu, či ako vrecúško na čokoľvek, popr. aj ako vak na chrbát treba na výlet. Rozmery tohto vrecka Paw Patrol sú cca 30 x 40 cm.

Ak si aj vaše dieťa obľúbilo príbehy party "labiek" z Tlapkovej patroly, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Vrecko na prezúvky Spiderman - MARVEL

SKLADOM
Cena 5,29 €

Vrecko na prezuvky / vak na chrbát Spider-Man. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch ho možno nosiť aj na chrbte ako vrece. Je ideálne do školy, či do škôlky ako sáčok na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarnú výchovu, či ako vrecúško na čokoľvek, popr. aj ako vak na chrbát treba na výlet. Rozmery tohto vaku v licencii MARVEL sú cca 30 x 40 cm.

Ak si aj vaše dieťa obľúbilo komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia.

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Avengers

SKLADOM
Základná cena 7,29 € Cena 6,09 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Avengers - MARVEL. Jednu stranu zdobí obrázok komiksových superhrdinov z tímu Avengers. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledné obrázky u produktu znázorňujú pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm a 140 cm..

 • 17%

Vrecko na prezúvky Ľadové kráľovstvo - Believe in The Journey

SKLADOM
Cena 5,29 €

Vrecúško na prezuvky / vak na chrbát Ľadové kráľovstvo - Frozen - motív Believe in The Journey. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch ho možno nosiť aj na chrbte ako vrece. Je ideálny do školy, či do škôlky ako sáčok na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarnú výchovu, či ako sáčok na čokoľvek, popr. aj ako vak na chrbát treba na výlet. Rozmery tohto vaku Ľadové kráľovstvo sú cca 30 x 40 cm.

Ak si aj vaše dievčatko obľúbilo príbehy princezien Anny a Elsy a ich kamarátov z Ľadového kráľovstva, pozrite si celú našu ponuku produktov s motívom Frozen.

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Autá 3 - Perfect Start

SKLADOM
Základná cena 7,29 € Cena 6,09 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Autá 3 - Cars 3 - motív Perfect Štart. Lícnu stranu zdobí obrázok pretekárov Bleska McQueena a Jacksona Storma. Druhá strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledné obrázky u produktu znázorňujú pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm a 140 cm..

 • 17%

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Minecraft - Beware of The Dark

SKLADOM
Cena 7,29 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Minicraft - oficiálny produkt Mojang. Jednu stranu zdobí známy motív zo sveta Minecraft so Stevom, monštrom a zombíkov. Rubová strana je jednofarebná - čierna. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 32 x 37 cm.

Ak máte doma vášnivého hráča Minecraftu, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Minecraft.

 • Novinka

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Paw Patrol

SKLADOM
Cena 6,29 €

Vrecko na prezúvky / športový vak na chrbát Tlapková patrola - Paw Patrol. Jednu stranu zdobí obrázok chlapčenských členov patroly Rubble, Chase a Marschall. Rubová strana je jednofarebná - modrá. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarky, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti tohto športového vaku ku postave výšky 110 cm.

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Ľadové kráľovstvo - Frozen

SKLADOM
Cena 7,29 €

Vrecko na prezuvky / športový vak na chrbát Ľadové kráľovstvo - Frozen. Jednu stranu zdobí obrázok princezien Anny a Elsy. Rubová strana je jednofarebná - ľadovo modrá. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch je možné tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako sáčok na papuče, veci do telocviku, alebo na výtvarku, či ako vak na chrbát napríklad na výlet. Jeho rozmery sú cca 44 x 37 cm.

Posledné obrázky pri produkte znázorňujú pomer veľkosti tohto športového vaku k postave výšky 110 cm a 140 cm.

Vrecko na prezúvky Zajačik Bing Bunny - ružové

SKLADOM
Cena 4,99 €

Dievčenské vrecko na prezúvky / vak na chrbát Zajačik Bing Bunny. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do škôlky ako vrecko na papuče, veci na cvičenie, či ako vrecúško na čokoľvek. Z jednej strany je obrázok zajačika Binga a jeho opatrovateľa Flopa, druhá strana vrecúšku je ružová. Rozmery tohto vaku Zajačik Bing sú 33 x 41 cm

Vrecko na prezúvky Zajačik Bing Bunny - modrý

SKLADOM
Cena 4,99 €

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Zajačik Bing Bunny. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do škôlky ako vrecko na papuče, veci na cvičenie, či ako vrecúško na čokoľvek. Z jednej strany je obrázok zajačika Binga a jeho opatrovateľa Flopa, druhá strana vrecúšku je modrá. Rozmery tohto vaku Zajačik Bing sú 33 x 41 cm

Vrecko na prezúvky Minnie Mouse - Big Smile

SKLADOM
Základná cena 5,20 € Cena 3,99 €

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Minnie Mouse - Disney - motív Owner of a Big Smile. Vďaka uchytenie šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo do výtvarnej, či ako vrecúško na čokoľvek, alebo aj ako vak na chrbát napríklad na výlet. Rozmery vaku sú 41 x 34,5 cm.

 • 24%

Vrecko na prezúvky Lokomotíva Tomáš

SKLADOM
Cena 3,59 €

Vrecko na prezúvky / vak na chrbát Mašinka Tomáš. Vďaka uchyteniu šnúrok aj v spodných rohoch možno tento vak nosiť aj na chrbte. Je ideálny do školy, či do škôlky ako vrecko na papuče, veci do telocviku, alebo do výtvarnej výchovy, či ako vrecúško na čokoľvek, alebo aj ako vak na chrbát napríklad na výlet. Rozmery tohto vaku Lokomotiva Tomáš sú 33 x 41 cm.