Šiltovky, klobúčiky a čelenky pre deti s obľúbenými motívmi Disney

Letné pokrývky hlavy pre dievčatá aj chlapcov s motívmi z obľúbených rozprávok Disney, komiksových a filmových hrdinov, futbalových klubov a počítačových hier.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Baseballová čiapka Harry Potter - čierna - motív nástupište 9¾ - Hogwarts Express Platform 9¾. 
Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+
  Šiltovka Harry Potter - Nástupište 9 ¾

  Baseballová čiapka Harry Potter - čierna - motív nástupište 9¾ - Hogwarts Express Platform 9¾. Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

  6,09 €
  Skladom
 • Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, alebo oranžová - viď výber farby. Mimo potlačené časti, ktorá je vyrobená z polyesteru, je celá šiltovka vyrobená z bavlny a preto sa príjemne nosí. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.
Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy Blaze and the Monster Machines, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Plamienok a štvorkoláci.
  Chlapčenská šiltovka Plamienok a štvorkoláci - Let's Blaze!

  Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a ...

  5,99 €
  Skladom
 • Chlapčenská baseballová čiapka Avengers - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok superhrdinov z tímu Avengers. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, alebo tmavo modrá - viď výber farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.
Túto čiapku ponúkame v jednej veľkosti: 53
  Detská šiltovka Avengers - MARVEL

  Chlapčenská baseballová čiapka Avengers - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok superhrdinov z tímu Avengers. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, alebo tmavo ...

  6,49 €
  Skladom

Zobraziť viac obľúbených produktov

Zobraziť menej obľúbených produktov
Počet produktov: 67

Zobrazuje sa 1-20 z 67 položiek

Aktívne filtre

Detská šiltovka Spiderman - MARVEL

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenská baseballová čiapka Spiderman - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok Spidermana. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je modrá, tyrkysová, alebo sivá - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Detská šiltovka Autá - Blesk McQueen a kamaráti

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Autá - Cars. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok Bleska McQueena a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, biela, alebo červená. Vami požadovaný model vyberte nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Tento model šiltovky s Bleskom McQueenom dodávame vo veľkostiach 48 a 50, ale v našej ponuke nájdete aj iné šiltovky s podobným motívom Disney vo veľkostiach 52 a 54.

Detská šiltovka Autá - Blesk McQueen

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenská baseballová čiapka Autá - Cars. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok pretekára Bleska McQueena. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je modrá, tyrkysová, alebo sivá - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Chlapčenská baby šiltovka Tlapková patrola - Paw Patrol

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Detská baseballová čiapka pre batolata Tlapková patrola - Paw Patrol. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok šteniat záchranárov Marshalla, Chase a Rubble. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo modrá, alebo biela - viď. výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Chlapčenská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok legendárneho myšiaka Mickey. Zostávajúca časť čiapky je jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou modrej, alebo tyrkysovej farby - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse s mašľou - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 5,99 €

Detská baseballová čiapka / šiltovka pre dievčatá Minnie Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky a vystužený šilt zdobí obrázok myšky Minnie s jej charakteristickou veľkou mašľou. Zadná strana šiltovky a spodná časť šiltu je svetlo, alebo tmavo ružová (pozri výber farby a veľkosti nižšie), jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Detská šiltovka Avengers - MARVEL

Cena 6,49 €

Chlapčenská baseballová čiapka Avengers - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok superhrdinov z tímu Avengers. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, alebo tmavo modrá - viď výber farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Túto čiapku ponúkame v jednej veľkosti: 53

Chlapčenská šiltovka Plamienok a štvorkoláci - Let's Blaze!

Veľkosť: 52 54
Cena 5,99 €

Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, alebo oranžová - viď výber farby. Mimo potlačené časti, ktorá je vyrobená z polyesteru, je celá šiltovka vyrobená z bavlny a preto sa príjemne nosí. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy Blaze and the Monster Machines, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Plamienok a štvorkoláci.

Šiltovka Minnie Mouse - Disney

Veľkosť: 56 58
Základná cena 7,29 € Cena 6,09 €

Dievčenská baseballová čiapka Minnie Mouse - Disney. Túto čiapku ponúkame v marhuľovo ružovom, alebo šedom prevedení, vždy s nášivkou siluety hlavy legendárnej myšky Minnie s jej charakteristickou mašľou. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

 • 17%

Dievčenská šiltovka L.O.L. Surprise s preklápacími flitrami

Veľkosť: 52 54
Cena 6,99 €

Detská baseballová čiapka L.O.L. Surprise s meniacimi sa glitrami. Prednú stranu čiapky zdobí flitre tvoriaci obrázok okaté bábiky L.O.L. Po prejdení sa trblietky prevráti a bábika sa zmení - viď obrázky. Zadná časť tejto čiapky LOL a spodná časť dobre vystuženého šiltu je ružová. Zo zadnej strany je tiež nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto dievčenská šiltovka L.O.L. Surprise s preklápacími flitrami poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Upozornenie: Cena sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zistenie ceny zvoľte požadovanú veľkosť.

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse - Disney - tm. ružová

Veľkosť: 52 54
Cena 5,99 €

Baseballová čiapka / šiltovka pre dievčatá Minnie Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky a vystužený šilt zdobí obrázok myšky Minnie s jej charakteristickou veľkou mašľou. Zadná strana šiltovky a spodná časť šiltu je sýto ružová, jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

.

V prípade, že nemáme skladom Vami požadovanú veľkosť, zvážte nákup šiltovky s rovnakým motívom vo svetlejšom prevedení, ktorú tiež nájdete v našej ponuke.

Detská šiltovka Tlapková patrola - Sea Dogs

Veľkosť: 52 54
Cena 7,69 €

Detská baseballová čiapka so šiltom Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Sea Dogs. Predný panel čiapky zdobí obrázok šteniat Chase a Rubble na pláži. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Okrem predného potlačeného panelu, ktorý je vyrobený z polyesteru, sú zostávajúce časti vrátane šiltu bavlnené. Túto čiapku ponúkame v dvoch farebných prevedeniach - modrú s tyrkysovým šiltom a červenou s tmavo modrým šiltom - viď. výber veľkosti a farby nižšie.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

Detská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky zdobí tvár legendárneho myšiaka Mickey na modrom podklade. Šilt je žltý. Zostávajúca časť čiapky je jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou modrej, alebo čiernej farby - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse - Unicorn Dreams (3 farebné varianty)

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka Minnie Mouse - Disney - motív Unicorn Dreams. Prednú stranu tejto šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie, ktorá ide na jednorožcovi. Horná časť šiltu je dúhovo sfarbená. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, stredne, alebo tmavo ružová - viď výber farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto dievčenská šiltovka Minnie Mouse s jednorožcom poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo rozprávky Walt Disney, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Mickey & Minnie Mouse.

Detská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok obľúbeného myšiaka Mickyho. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je biela, alebo svetlo modrá. Vami požadovaný model vyberte nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Tento model šiltovky Mickey Mouse dodávame vo veľkostiach 48 a 50, ale v našej ponuke nájdete aj iné šiltovky s podobným motívom Disney vo veľkostiach 52 a 54.

Dievčenský klobúk Minnie Mouse - Made you smile

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detský klobúčik Minnie Mouse - Disney. Zdobí ho obrázok legendárnej myšky Minnie a dúhový nápis Made you smile. Strecha a krempa klobúku je svetlo, alebo tmavo ružová - viď. výber farby a veľkosti nižšie.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Dievčenská šiltovka s trblietavým šiltom L.O.L. Surprise

Veľkosť: 52 54
Cena 7,19 €

Detská baseballová čiapka so šiltom s trblietkami L.O.L. Surprise. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok okatých bábik L.O.L. Zadná časť tejto čiapky LOL a spodná časť dobre vystuženého šiltu je svetlo ružová. Zo zadnej strany je tiež nastavovací pásik so suchým zipsom. Ak túto šiltovku nemáme na sklade vo Vami vybranej veľkosti, zvážte kúpu rovnakej šiltovky v tmavšom prevedení, ktorú tiež nájdete v našej ponuke.

Táto dievčenská šiltovka L.O.L. Surprise s preklápacími flitrami poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Detský klobúk Lokomotíva Tomáš

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenský klobúčik Mašinka Tomáš. Hlavná časť klobúka, teda strecha a krempa, je stredne modré, alebo tmavo modrej farby (pozri výber. veľkosti a farby nižšie). Stredná časť je potlačená obrázkom Mašinky Tomáša.

Tento detský klobúk poskytuje veľmi dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Detský klobúk Spiderman - MARVEL

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenský klobúčik Spiderman - MARVEL. Zdobí ho výšivka obľúbeného komiksového superhrdinu Spidermana a jeho loga. Zostávajúca časť klobúka je svetlo alebo stredne modrá, alebo sivá - viď výber veľkosti a farby nižšie. Krempa je ukončená čiernym lemom.

Detská šiltovka Paw Patrol - pre dievčatá

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Dievčenská baseballová čiapka pre batoľatá Tlapková patrola - Paw Patrol. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok leteckej záchranárky Skye. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je ružová, biela, alebo fialková. Farbu a veľkosť môžete vybrať nad tlačidlom "Do košíka". Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Tento model baby šiltovky Tlapková patrola dodávame vo veľkostiach 48 a 50, ale v našej ponuke nájdete aj iné šiltovky s podobným motívom vo veľkostiach 52 a 54.