Ponuka tovaru podľa motívu

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Janka J.
28.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
všetko prišlo ok.
Avatar Katarína J.
26.09.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vsetko prebehlo velmi rychlo, tovar v super kvalite
Avatar Monika K.
28.09.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Deti sa potešili všetko vyzeralo ako na obrázku.
Avatar Ľubomír A.
24.09.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Kvalita látky super potlač
Avatar Lucia S.
17.09.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Bezproblémový nákup.
Avatar Viola C.
17.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednávka vybavená obratom

Šiltovky, klobúčiky a čelenky pre deti s obľúbenými motívmi Disney

Letné pokrývky hlavy pre dievčatá aj chlapcov s motívmi z obľúbených rozprávok Disney, komiksových a filmových hrdinov, futbalových klubov a počítačových hier.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Baseballová čiapka so šiltom Ježko Sonic - motív Let's roll. Predný panel šiltovky zdobí obrázok Ježka Soníka a nápisy z hry spoločnosti Sega, ktorá bola predlohou pre filmové spracovanie príbehu o najrýchlejšom ježkovi na svete. Na šilte dominuje nápis Let's roll, čo sa dá preložiť ako Poďme na to! Zostávajúca časť čiapky je čierna, alebo modrá - viď výber farby a veľkosti. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.
TIP • Ak ste si tiež obľúbili najrýchlejšieho ježka na svete, prezriete si celú našu ponuku produktov s motívom Ježko Sonic.
  Detská šiltovka Ježko Sonic - Let's roll
  Baseballová čiapka so šiltom Ježko Sonic - motív Let's roll. Predný panel šiltovky zdobí obrázok Ježka Soníka a nápisy z hry spoločnosti Sega, ktorá bola...
  7,39 €
  Skladom
 • 2
  Detská baseballová čiapka so šiltom Mačička Pusheen. Prednú stranu čiapky a hornú časť šiltu zdobí obrázok lenivej mačky Pusheen s jej kamarátkou, ktoré spolu jedia melón. Mesiačiky melónu sú aj na hornej strane šiltu. Zostávajúca časť čiapky je ružová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Potlačená časť je vyrobená z polyesteru, zvyšná časť čiapky je bavlnená.
TIP • Pokiaľ ste si tiež obľúbili obéznu mačičku Pusheen, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Pusheen The Cat.
  Dievčenská šiltovka Pusheen The Cat
  Detská baseballová čiapka so šiltom Mačička Pusheen. Prednú stranu čiapky a hornú časť šiltu zdobí obrázok lenivej mačky Pusheen s jej kamarátkou, ktoré...
  6,59 €
  Skladom
 • 3
  Baseballová čiapka so šiltom Minecraft - motív TNT BOOM! Na prednom paneli šiltovky je motív dobre známy všetkým hráčom kultovej hry Minecraft s výbuchom trhaviny TNT. Na šilte je logo Minecraft a náznak tváre Creepera. Na zvyšné časti čiapky sa striedajú svetlejšie a tmavšie zelené panely. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Túto šiltovku Minecraft ponúkame vo veľ. 52 pre deti cca 4-7 rokov, alebo 54 pre deti cca 8-11 rokov.
TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Minecraft.
  Detská šiltovka Minecraft - TNT BOOM!
  Baseballová čiapka so šiltom Minecraft - motív TNT BOOM! Na prednom paneli šiltovky je motív dobre známy všetkým hráčom kultovej hry Minecraft s výbuchom...
  8,99 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšiePočet produktov: 95

Zobrazuje sa 1-20 z 95 položiek

Aktívne filtre

Detská šiltovka Spiderman - MARVEL

Veľkosť: 52 54
Cena 157,69 €

Chlapčenská baseballová čiapka Spiderman - MARVEL. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok komiksového a filmového superhrdinu Spidermana. Zostávajúca časť čiapky je modrá, alebo červená - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Potlačená časť je vyrobená z polyesteru, zvyšná časť čiapky je bavlnená.

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia.

Detská šiltovka Ježko Sonic - Let's roll

Veľkosť: 52 54
Cena 7,39 €

Baseballová čiapka so šiltom Ježko Sonic - motív Let's roll. Predný panel šiltovky zdobí obrázok Ježka Soníka a nápisy z hry spoločnosti Sega, ktorá bola predlohou pre filmové spracovanie príbehu o najrýchlejšom ježkovi na svete. Na šilte dominuje nápis Let's roll, čo sa dá preložiť ako Poďme na to! Zostávajúca časť čiapky je čierna, alebo modrá - viď výber farby a veľkosti. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Ak ste si tiež obľúbili najrýchlejšieho ježka na svete, prezriete si celú našu ponuku produktov s motívom Ježko Sonic.

Detská šiltovka Paw Patrol - Laught out loud

Veľkosť: 52 54
Cena 6,99 €

Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Laugh out loud. Táto šiltovka je vyrobená z čisto bavlneného plátna, materiál potlače je polyester. Predný panel čiapky zdobí obrázok hasiča Marshalla a policajta Chasa, na šilte je potom opravár Rubble, ktorí sa smejú s otvorenou pusou tak, ako názov motívu napovedá, pretože Laugh out loud v preklade znamená Smiať sa nahlas. Zostávajúca časť čiapky je biela, alebo žltá - viď výber farby a veľkosti. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

Detská šiltovka Mickey Mouse - Fun Starts Here

Veľkosť: 52 54
Cena 6,59 €

Chlapčenská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney - Fun Starts Here, alebo česky Zábava začína tu. Predný panel čiapky a šilt zdobí obrázok legendárneho myšáka Mickey. Potlačená časť je vyrobená z polyesteru. Zostávajúca časť čiapky je vyrobená zo 100% bavlny svetlej, strednej, či tmavo modrej farby - viď výber veľkosti a farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy zo štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie Mouse.

Detská baby šiltovka Zajačik Bing a ovocie

Veľkosť: 50 52
Cena 5,75 €

Dievčenská baseballová čiapka Zajačik Bing. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok zajačika Binga, jeho opatrovateľa Flopa a množstvo ovocia. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, stredne, alebo tmavo ružová - viď výber farby a veľkosti. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Čiapka je vyrobená zo 100% bavlny, materiál obrázkovej potlače je 100% polyester.

Táto detská šiltovka králiček Bing poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy Zajačika Binga a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Zajačik Bing.

Detská šiltovka Minnie Mouse - Hello!

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Minnie Mouse - Disney - motív Hello! Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie, pozdrav Hello a nápis Minnie". Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je marhuľkovo oranžová, ružová, alebo biela - viď výber farby a veľkosti šiltovky. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy zo štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

Dievčenská šiltovka Harry Potter

Veľkosť: 52 54
Cena 6,99 €

Detská baseballová čiapka so šiltom Harry Potter. Táto šiltovka je vyrobená z čisto bavlneného plátna, materiál potlače je polyester. Predný panel čiapky zdobí obrázok Hermióny Grangerovej s kúzelníckymi knihami a Lenky Láskorádovej, ktorá drží v rukách časopis Jinotaj. Zostávajúca časť čiapky je biela, alebo oranžová - viď výber veľkosti a farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Pokiaľ ste fanúšikmi Harryho Pottera a jeho priateľov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Harry Potter.

Dievčenský klobúk Tlapková patrola - Paw Patrol

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Tlapková patrola - Paw Patrol pre dievčatá. Zdobí ho obrázok obľúbenej členky party "labiek" leteckej záchranárky Skye. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v dvoch farebných variantoch - so svetlo ružovou strechou a tmavšou krempou, alebo s tmavo ružovou strechou a krempou tyrkysovej farby - viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy party "tlapiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Upozornenie: Cena tohto tovaru sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zobrazenie zodpovedajúcej ceny zvoľte Vami požadovanú veľkosť.

Chlapčenská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Detská / baby baseballová čiapka pre batoľatá Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárneho myšiaka Mickey a jeho papierového draka. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, či stredne modrá, alebo biela - viď výber farby a veľkosti šiltovky. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Pokiaľ si aj Váš chlapček obľúbil príbehy zo štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

Chlapčenská šiltovka Autá - Blesk McQueen - Looking Cool

Veľkosť: 52 54
Cena 6,99 €

Detská baseballová čiapka so šiltom Autá - Cars - motív Looking Cool. Táto šiltovka je vyrobená z čisto bavlneného plátna, materiál potlače je polyester. Predný panel čiapky zdobí silueta pretekára Bleska McQueena v červeno - modro - bielom prevedení. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je modrá, alebo červená - viď výber veľkosti a farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo pretekára Bleska McQueen, prezrite si celú našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Autá / Cars.

Detská šiltovka Paw Patrol - Skye a Everest

Veľkosť: 52 54
Cena 6,99 €

Dievčenská baseballová čiapka so šiltom Paw Patrol - Tlapková patrola - motív Skye a Everest. Táto šiltovka je vyrobená z čisto bavlneného plátna, materiál potlače je polyester. Predný panel čiapky zdobí obrázok psích záchranárok Skye a Everest, slniečko a odtlačky psích labiek. Zostávajúca časť čiapky je ružová, alebo tyrkysová - viď výber veľkosti a farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Paw Patrol.

Detská šiltovka Batman

Veľkosť: 52 54
Cena 6,99 €

Baseballová čiapka so šiltom Batman. Táto šiltovka je vyrobená z čisto bavlneného plátna, materiál potlače je polyester. Predný panel šiltovky zdobí obrázok Batmana s jeho znakom v pozadí a červeným nápisom Batman. To všetko na tyrkysovom podklade. Logá Batmana, teda siluety netopierov, sú aj na hornej strane šiltu. Zostávajúca časť čiapky je čierna, alebo biela - viď výber farby a veľkosti. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia.

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse a srdiečka - Disney

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Minnie Mouse - Disney - motív so srdiečkami. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie, ktorá sedí v žiarivom srdiečku. Okolo sú menšie srdce a kvietky. Zostávajúca časť čiapky je ružová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

Dievčenský baby klobúčik Minnie Mouse - Disney

Veľkosť: 48 50
Cena 7,69 €

Detský klobúk Minnie Mouse pre najmenších. Zdobí ho obrázok legendárnej myšky Minnie a ďalšie letné plážové veci ako napr. slnečné okuliare a slnečníky, plavky, lehátka a plážové žabky na ružovom, alebo žltom podklade- viď. výber farby a veľkosti.

TIP •Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie

Dievčenská šiltovka Tlapková patrola - Skye a Everest

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka so šiltom Paw Patrol - Tlapková patrola - motív Skye a Everest. Prednú stranu čiapky a hornú časť šiltu zdobí obrázok psích záchranárok Skye a Everest na pláži, s palmami v pozadí a s tropickým ovocím. Zostávajúca časť čiapka je ružová, alebo tyrkysová - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Paw Patrol.

Chlapčenský klobúk Mickey Mouse a Pluto

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Mickey Mouse - Disney - pre chlapcov. Zdobí ho obrázok legendárnych Disney postavičiek myšáka Mickey a psa Pluta. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v tmavšej alebo svetlejšej modrej farbe - viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP •Pokiaľ si aj Váš chlapček obľúbil príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie

Chlapčenský klobúk Autá - Cars

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Autá - Cars. Zdobí ho obrázok pretekára Bleska McQueen a jeho kamarátky Cruz Ramirezovej. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v tmavšej, či svetlejšej modrej farbe - viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Pokiaľ si aj váš chlapček obľúbil príbehy závodného auta Bleska McQueen a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Autá.

Dievčenský klobúk Minnie Mouse & Daisy

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Minnie Mouse a Dasy pre dievčatá. Zdobí ho obrázok legendárnych Disney postavičiek myšky Minnie a kačky Daisy. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v broskyňovej, alebo ružovej farbe – viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse a dúha - Disney

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Minnie Mouse - Disney - motív s dúhou. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie a pestrofarebná dúha. Zostávajúca časť čiapky je ružová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

Detská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky zdobí tvár legendárneho myšiaka Mickey na modrom podklade. Šilt je žltý. Zostávajúca časť čiapky je jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou modrej, alebo čiernej farby - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+