Ponuka tovaru podľa motívu

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Mária H.
03.06.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Kratka dodacia doba
Avatar Danka P.
29.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednala som si tovar a o niekoľko dní mi bol doručený ďakujem veľmi som spokojná
Avatar Daniela Š.
10.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super rýchle doručenie a kvalitná komunikácia
Avatar Barbora B.
04.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost dodania Kvalita vyrobkov
Celkový názor:
Ziadna
Avatar Anna P.
01.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie
Avatar Alena P.
10.04.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Krásne,kvalitné plavky,rýchle dodanie

Šiltovky, klobúčiky a čelenky pre deti s obľúbenými motívmi Disney

Letné pokrývky hlavy pre dievčatá aj chlapcov s motívmi z obľúbených rozprávok Disney, komiksových a filmových hrdinov, futbalových klubov a počítačových hier.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, alebo oranžová - viď výber farby. Mimo potlačené časti, ktorá je vyrobená z polyesteru, je celá šiltovka vyrobená z bavlny a preto sa príjemne nosí. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.
Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy Blaze and the Monster Machines, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Plamienok a štvorkoláci.
  Chlapčenská šiltovka Plamienok a štvorkoláci - Let's Blaze!

  Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a ...

  5,99 €
  Skladom
 • Chlapčenská baseballová čiapka Spiderman - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok Spidermana. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je modrá, tyrkysová, alebo sivá - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.
  Detská šiltovka Spiderman - MARVEL

  Chlapčenská baseballová čiapka Spiderman - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok Spidermana. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je modrá, tyrkysová, alebo sivá - viď ...

  6,49 €
  Skladom
 • Chlapčenská baseballová čiapka Avengers - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok superhrdinov z tímu Avengers. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, alebo tmavo modrá - viď výber farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.
Túto čiapku ponúkame v jednej veľkosti: 53
  Detská šiltovka Avengers - MARVEL

  Chlapčenská baseballová čiapka Avengers - MARVEL. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok superhrdinov z tímu Avengers. Zostávajúca časť čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, alebo tmavo ...

  6,49 €
  Skladom

Zobraziť viac obľúbených produktov

Zobraziť menej obľúbených produktov
Počet produktov: 87

Zobrazuje sa 1-20 z 87 položiek

Aktívne filtre

Chlapčenská šiltovka Spiderman - MARVEL

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka Spiderman - MARVEL. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok Spidermana. Zostávajúca časť čiapky je svetlo, či tmavo modrá, alebo červená - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia.

 • Novinka

Detská šiltovka Minnie Mouse - Hello!

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Minnie Mouse - Disney - motív Hello! Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie, pozdrav Hello a nápis Minnie". Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je marhuľkovo oranžová, ružová, alebo biela - viď výber farby a veľkosti šiltovky. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy zo štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

Chlapčenská šiltovka Plamienok a štvorkoláci - Let's Blaze!

Veľkosť: 52 54
Cena 5,99 €

Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, alebo oranžová - viď výber farby. Mimo potlačené časti, ktorá je vyrobená z polyesteru, je celá šiltovka vyrobená z bavlny a preto sa príjemne nosí. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy Blaze and the Monster Machines, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Plamienok a štvorkoláci.

Detská šiltovka Autá - Blesk McQueen 95 - I am the winner!

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Autá - Cars - motív I am the winner! Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok Bleska McQueena so zlatým pohárom a nápis, ktorý v preklade znamená "som víťaz". Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, či stredne modrá, alebo biela - viď výber farby a veľkosti šiltovky. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo pretekára Bleska McQueen a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Autá.

Chlapčenská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok legendárneho myšiaka Mickey. Zostávajúca časť čiapky je jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou modrej, alebo tyrkysovej farby - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Šiltovka Minecraft Creeper

Veľkosť: 54 56
Cena 11,39 €

Baseballová čiapka Minecraft - motív Creeper. Oficiálny produkt Mojang AB. Na prednej strane šiltovky je zelená hlava Creepera na čiernom podklade. Z ľavej strany je navyše biele logo Minecraft. Šilt a pásik na nastavovanie veľkosti zo zadnej strany sú zelené a zostávajúca časť čiapky je čierna.

Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Minecraft.

Šiltovka Minecraft Logo

Veľkosť: 54 56
Cena 8,95 €

Baseballová čiapka Minecraft - čierno / zelená. Oficiálny produkt Mojang AB. Na prednej strane šiltovky je logo Minecraft na zelenom kockovanom podklade. Z ľavej strany je navyše zelená hlava Creepera. Zostávajúca časť čiapky je čierna. Zo zadnej strany je nastavovací plastový pásik.

Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Minecraft.

Detská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky zdobí tvár legendárneho myšiaka Mickey na modrom podklade. Šilt je žltý. Zostávajúca časť čiapky je jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou modrej, alebo čiernej farby - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Detská šiltovka Autá - Blesk McQueen a kamaráti

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Autá - Cars. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok Bleska McQueena a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, biela, alebo červená. Vami požadovaný model vyberte nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Tento model šiltovky s Bleskom McQueenom dodávame vo veľkostiach 48 a 50, ale v našej ponuke nájdete aj iné šiltovky s podobným motívom Disney vo veľkostiach 52 a 54.

Detská šiltovka Zajačik Bing a Flop

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenská šiltovka s motívom Zajačik Bing. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok zajačika Binga a jeho opatrovateľa Flopa na modro - bielom pruhovanom podklade. Potlačená časť je vyrobená z polyesteru. Zostávajúca časť šiltovky je vyrobená z bavlny a je modrá, alebo červená - viď výber veľkosti a farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo Zajačika Binga, prezrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Zajačik Bing.

 • Novinka

Detská šiltovka Super Mario

Veľkosť: 52 54
Cena 11,39 €

Baseballová čiapka so šiltom Super Mario - licenčný produkt Nintendo. Túto šiltovku ponúkame v červenej a modrej farebnej variante s rozdielnym obrázkom na prednom paneli - viď fotografie produktu a výber veľkosti a farby. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Super Mario - Nintendo.

 • Novinka

Dievčenská šiltovka Prasiatko Peppa

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka Prasiatko Peppa. Prednú stranu tejto šiltovky zdobí obrázok Prasiatka Pepiny na pláži. Farba plážového piesku prechádza až na časť šiltu, kde nadväzuje na sýto ružovú s nápisom Peppa. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, alebo tmavo ružová - viď výber farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Choose Kindness

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Labková patrola - Paw Patrol - motív Choose Kindness. Predný panel čiapky zdobí obrázok šteniat Chase, Rubble a Marshalla z Tlapkovej patroly. Zostávajúca časť čiapky je oranžová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

 • Novinka

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse a srdiečka - Disney

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Minnie Mouse - Disney - motív so srdiečkami. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie, ktorá sedí v žiarivom srdiečku. Okolo sú menšie srdce a kvietky. Zostávajúca časť čiapky je ružová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

 • Novinka

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse a dúha - Disney

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Minnie Mouse - Disney - motív s dúhou. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie a pestrofarebná dúha. Zostávajúca časť čiapky je ružová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

 • Novinka

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse - Disney

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka Minnie Mouse - Disney. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie. Zostávajúca časť čiapky je ružová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

 • Novinka

Dievčenská šiltovka Minnie Mouse - Disney - tm. ružová

Veľkosť: 52 54
Cena 5,99 €

Baseballová čiapka / šiltovka pre dievčatá Minnie Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky a vystužený šilt zdobí obrázok myšky Minnie s jej charakteristickou veľkou mašľou. Zadná strana šiltovky a spodná časť šiltu je sýto ružová, jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

.

V prípade, že nemáme skladom Vami požadovanú veľkosť, zvážte nákup šiltovky s rovnakým motívom vo svetlejšom prevedení, ktorú tiež nájdete v našej ponuke.

Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Šteňatá

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Labková patrola - Paw Patrol - motív Šteňatá. Predný panel čiapky zdobí obrázok šteniat Skye, Chase a Rubble z Tlapkovej patroly. Zostávajúca časť čiapky je svetlomodrá. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

 • Novinka

Chlapčenský klobúk Zajačik Bing a jeho kamaráti

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik králiček Bing pre chlapcov. Zdobí ho obrázok zajačika Binga a jeho kamarátov Pando a Flopa. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v modrej alebo tyrkysovej farbe – viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Pokiaľ si aj Váš chlapček obľúbil príbehy zajačika Binga a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Zajačik Bing.

 • Novinka

Chlapčenský klobúk Spiderman - MARVEL

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Paw Patrol - Tlapková patrola pre chlapcov. Zdobí ho obrázok obľúbených členov party "labiek" Ruble, Marshalla a Chase. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v tmavšej, či stredne modrej farbe - viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia.

 • Novinka