Ponuka tovaru podľa motívu

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Mariana K.
15.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle doručenie som spokojná aj s kvalitou
Avatar Agnesa B.
01.03.2023
4.504.504.504.504.50
Výhody:
Obchod je výhodný
Avatar Jarmila B.
25.02.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Nakúpené už druhý krát a veľká spokojnosť. Rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru. Super obchod
Avatar Margita V.
18.02.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle doručenie
Avatar Jozef B.
10.02.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Pohodový nákup v pohodovom obchode s rýchlim doručením. Môžem si viac priať?
Avatar Zuzana K.
08.02.2023
4.504.504.504.504.50
Výhody:
Rýchlosť doručenia Kvalita a pekne farebne potlacene veci Spokojnosť

Šiltovky, klobúčiky a čelenky pre deti s obľúbenými motívmi Disney

Letné pokrývky hlavy pre dievčatá aj chlapcov s motívmi z obľúbených rozprávok Disney, komiksových a filmových hrdinov, futbalových klubov a počítačových hier.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • 1
  Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, alebo oranžová - viď výber farby. Mimo potlačené časti, ktorá je vyrobená z polyesteru, je celá šiltovka vyrobená z bavlny a preto sa príjemne nosí. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.
Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy Blaze and the Monster Machines, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Plamienok a štvorkoláci.
  Chlapčenská šiltovka Plamienok a štvorkoláci - Let's Blaze!
  Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho...
  5,99 €
  Skladom
 • 2
  Detský klobúčik Tlapková patrola - Paw Patrol pre dievčatá. Zdobí ho obrázok obľúbenej členky party "tlapok" leteckej záchranárky Skye. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v dvoch farebných variantoch - so svetlo ružovou strechou a tmavšou krempou, alebo s tmavo ružovou strechou a krempou tyrkysovej farby - viď. výber farby a veľkosti.
Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+
TIP • Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy party "tlapiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.
  Dievčenský klobúk Tlapková patrola - Paw Patrol
  Detský klobúčik Tlapková patrola - Paw Patrol pre dievčatá. Zdobí ho obrázok obľúbenej členky party "tlapok" leteckej záchranárky Skye. Klobúk je vyrobený zo...
  7,29 €
  Skladom
 • 3
  Baseballová čiapka Minecraft - čierno / zelená. Oficiálny produkt Mojang AB. Na prednej strane šiltovky je logo Minecraft na zelenom kockovanom podklade. Z ľavej strany je navyše zelená hlava Creepera. Zostávajúca časť čiapky je čierna. Zo zadnej strany je nastavovací plastový pásik.
Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov a doplnkov oblečenia s motívom Minecraft.
  Šiltovka Minecraft Logo
  Baseballová čiapka Minecraft - čierno / zelená. Oficiálny produkt Mojang AB. Na prednej strane šiltovky je logo Minecraft na zelenom kockovanom podklade. Z...
  8,95 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie Skryť ďalšiePočet produktov: 93

Zobrazuje sa 1-20 z 93 položiek

Aktívne filtre

Detská šiltovka Minnie Mouse - Hello!

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Minnie Mouse - Disney - motív Hello! Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárnej myšky Minnie, pozdrav Hello a nápis Minnie". Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je marhuľkovo oranžová, ružová, alebo biela - viď výber farby a veľkosti šiltovky. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy zo štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

Dievčenský klobúk Ľadové kráľovstvo - Anna a Elsa

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Ľadové kráľovstvo - Frozen pre dievčatá. Zdobí ho obrázok princezien Anny a Elsy a snehuliaka Olafa na krempe. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame vo svetlo modrej, alebo fialkovej farbe – viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy princezien Anny a Elsy a ich kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Frozen.

Detská šiltovka Autá - Blesk McQueen 95 - I am the winner!

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Autá - Cars - motív I am the winner! Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok Bleska McQueena so zlatým pohárom a nápis, ktorý v preklade znamená "som víťaz". Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, či stredne modrá, alebo biela - viď výber farby a veľkosti šiltovky. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo pretekára Bleska McQueen a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Autá.

Dievčenská šiltovka Tlapková patrola - Skye a Everest

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka so šiltom Paw Patrol - Tlapková patrola - motív Skye a Everest. Prednú stranu čiapky a hornú časť šiltu zdobí obrázok psích záchranárok Skye a Everest na pláži, s palmami v pozadí a s tropickým ovocím. Zostávajúca časť čiapka je ružová, alebo tyrkysová - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Paw Patrol.

Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Šteňatá

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Labková patrola - Paw Patrol - motív Šteňatá. Predný panel čiapky zdobí obrázok šteniat Skye, Chase a Rubble z Tlapkovej patroly. Zostávajúca časť čiapky je svetlomodrá. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

Chlapčenský klobúk Autá - Cars

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Autá - Cars. Zdobí ho obrázok pretekára Bleska McQueen a jeho kamarátky Cruz Ramirezovej. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v tmavšej, či svetlejšej modrej farbe - viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Pokiaľ si aj váš chlapček obľúbil príbehy závodného auta Bleska McQueen a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Autá.

Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Choose Kindness

Veľkosť: 50 52 54
Cena 6,49 €

Detská šiltovka Labková patrola - Paw Patrol - motív Choose Kindness. Predný panel čiapky zdobí obrázok šteniat Chase, Rubble a Marshalla z Tlapkovej patroly. Zostávajúca časť čiapky je oranžová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

Detská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Chlapčenská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky zdobí tvár legendárneho myšiaka Mickey na modrom podklade. Šilt je žltý. Zostávajúca časť čiapky je jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou modrej, alebo čiernej farby - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Chlapčenská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Detská / baby baseballová čiapka pre batoľatá Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok legendárneho myšiaka Mickey a jeho papierového draka. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je svetlo, či stredne modrá, alebo biela - viď výber farby a veľkosti šiltovky. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto baby šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Pokiaľ si aj Váš chlapček obľúbil príbehy zo štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie.

Chlapčenská šiltovka Mickey Mouse - Disney

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Detská baseballová čiapka Mickey Mouse - Disney. Prednú stranu čiapky a šilt zdobí obrázok legendárneho myšiaka Mickey. Zostávajúca časť čiapky je jemne perforovaná s tenkou a dokonale priedušnou podšívkou modrej, alebo tyrkysovej farby - viď výber veľkosti a farby nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Táto šiltovka Mickey Mouse poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Detská šiltovka Tlapková patrola - Rubble, Chase a Marshall

Veľkosť: 52 54
Cena 6,59 €

Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Paw Patrol. Predný panel čiapky zdobí obrázok opravára Rubble a policajta Chase, na šilte je potom hasič Marshall. Zostávajúca časť čiapky je modrá a zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

Detská šiltovka s rovným šiltom Tlapková patrola

Veľkosť: 52 54
Cena 6,49 €

Pestrofarebná chlapčenská šiltovka s rovným šiltom Tlapková patrola - Paw Patrol. Predné panely čiapky sú každý inak farebný. V žltom je obrázok opravára Rubble, v modrom je policajt Chase, v červenom je hasič Marshall av zelenom je ekológ Rocky. Zostávajúca časť čiapky je tmavo modrá. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola - Paw Patrol.

Chlapčenský klobúk Mickey Mouse a Pluto

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Mickey Mouse - Disney - pre chlapcov. Zdobí ho obrázok legendárnych Disney postavičiek myšáka Mickey a psa Pluta. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v tmavšej alebo svetlejšej modrej farbe - viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP •Pokiaľ si aj Váš chlapček obľúbil príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie

Chlapčenský klobúk Zajačik Bing

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik králiček Bing pre chlapcov. Zdobí ho obrázok zajačika Binga, jeho kamaráta Pando a opatrovateľa Flopa. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v tmavšej alebo svetlejšej modrej farbe – viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Pokiaľ si aj Váš chlapček obľúbil príbehy zajačika Binga a jeho kamarátov, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Zajačik Bing.

Chlapčenská šiltovka Plamienok a štvorkoláci - Let's Blaze!

Veľkosť: 52 54
Cena 5,99 €

Detská baseballová čiapka Plamienok a štvorkolky - Blaze and the Monster Machines. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok pretekárskeho auta Plamienka a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, alebo oranžová - viď výber farby. Mimo potlačené časti, ktorá je vyrobená z polyesteru, je celá šiltovka vyrobená z bavlny a preto sa príjemne nosí. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy Blaze and the Monster Machines, pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Plamienok a štvorkoláci.

Dievčenský baby klobúčik Minnie Mouse - Disney

Veľkosť: 48 50
Cena 7,69 €

Detský klobúk Minnie Mouse pre najmenších. Zdobí ho obrázok legendárnej myšky Minnie a ďalšie letné plážové veci ako napr. slnečné okuliare a slnečníky, plavky, lehátka a plážové žabky na ružovom, alebo žltom podklade- viď. výber farby a veľkosti.

TIP •Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie

Chlapčenský klobúk Spiderman - MARVEL

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Paw Patrol - Tlapková patrola pre chlapcov. Zdobí ho obrázok obľúbených členov party "labiek" Ruble, Marshalla a Chase. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v tmavšej, či stredne modrej farbe - viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo komiksy a filmy o superhrdinoch, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Filmoví hrdinovia.

Detská šiltovka Autá - Blesk McQueen a kamaráti

Veľkosť: 48 50
Cena 5,69 €

Baby baseballová čiapka pre batoľatá Autá - Cars. Prednú stranu šiltovky zdobí obrázok Bleska McQueena a jeho kamarátov. Zadná strana čiapky a spodná časť šiltu je modrá, biela, alebo červená. Vami požadovaný model vyberte nižšie. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom. Táto šiltovka poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

Tento model šiltovky s Bleskom McQueenom dodávame vo veľkostiach 48 a 50, ale v našej ponuke nájdete aj iné šiltovky s podobným motívom Disney vo veľkostiach 52 a 54.

Dievčenský klobúk Minnie Mouse & Daisy

Veľkosť: 52 54
Cena 7,29 €

Detský klobúčik Minnie Mouse a Dasy pre dievčatá. Zdobí ho obrázok legendárnych Disney postavičiek myšky Minnie a kačky Daisy. Klobúk je vyrobený zo 100% bavlny, iba obrázok na prednej strane je z polyesteru. Tento klobúk dodávame v broskyňovej, alebo ružovej farbe – viď. výber farby a veľkosti.

Tento detský klobúk poskytuje dobrú ochranu pred ultrafialovým žiarením stupňa UPF 30+

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy z štúdia Walt Disney, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Mickey & Minnie

Detská šiltovka Minecraft - BOOM

Veľkosť: 52 54
Cena 11,39 €

Baseballová čiapka so šiltom Minecraft - motív BOOM. Na prednom paneli šiltovky je motív dobre známy všetkým hráčom kultovej hry Minecraft. Predný panel a horná časť šiltu sú tmavo modré, spodná časť šiltu a plastový nastavovací pásik zo zadnej strany sú zelené a zvyšná časť čiapky je čierna.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Minecraft.