Ponuka tovaru podľa motívu

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Mária H.
03.06.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Kratka dodacia doba
Avatar Danka P.
29.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednala som si tovar a o niekoľko dní mi bol doručený ďakujem veľmi som spokojná
Avatar Daniela Š.
10.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super rýchle doručenie a kvalitná komunikácia
Avatar Barbora B.
04.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost dodania Kvalita vyrobkov
Celkový názor:
Ziadna
Avatar Anna P.
01.05.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie
Avatar Alena P.
10.04.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Krásne,kvalitné plavky,rýchle dodanie

Obliečky do malej detskej postieľky s rozprávkovými motívmi Disney

Obrázkové bavlnené obliečky s certifikátom Oeko-Tex Standard 100 s motívmi z obľúbených rozprávok Disney - Tlapková patrola, Mašinka Tomáš a ďalšie.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Posteľná bielizeň My Little Pony do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Dodávame ich v rozmere obliečky na prikrývku 90 x 140 cm a obliečky na vankúš 40 x 55 cm.
Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100.
  Obliečky do detskej postieľky My Little Pony

  Posteľná bielizeň My Little Pony do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Dodávame ich v rozmere obliečky na prikrývku 90 x 140 cm ...

  15,29 €
  Skladom
 • Detské posteľné návliečky Králíček Bing Bunny, Sula a Pando do malé detské postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok zajačika Binga s jeho kamarátkou slonicou Sulou na bielom podklade a nad hlavami im svieti slniečko. Druhá strana je tyrkysová so vzorom rôznofarebných bodiek. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a sú na ňom Zajačik Bing, Sula a ďalšie ich kamarát Pando na krásne žltom podklade. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.
Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.
TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke - TU.
  Obliečky do detskej postieľky Zajačik Bing, Sula a Pando

  Detské posteľné návliečky Králíček Bing Bunny, Sula a Pando do malé detské postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na ...

  14,65 €
  Skladom
 • Detské posteľné návliečky Plamienok a štvorkolky do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé. Na lícnej strane obliečky na paplón je obrázok terénneho auta Plamienka s jeho vodičom Aj. Rovnaký obrázok je aj na oboch stranách povlaku vankúša. Rubová strana obliečky na perinu je červená s čiernymi odtlačkami pneumatík a zvuky motora. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.
Tieto posteľné návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.
TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.
  Obliečky do detskej postieľky Plamienok a štvorkolky

  Detské posteľné návliečky Plamienok a štvorkolky do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé. Na lícnej ...

  14,29 €
  Skladom

Zobraziť viac obľúbených produktov

Zobraziť menej obľúbených produktov
Počet produktov: 30

Zobrazuje sa 1-20 z 30 položiek

Aktívne filtre

Posteľné obliečky do detskej postieľky Tom a Jerry

SKLADOM
Cena 15,89 €

Detské posteľné obliečky Tom a Jerry. Tieto obojstranné obliečky do malej detskej postieľky, alebo kolísky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na prednej strane povlaku prikrývky je obrázok "kámošov ako hrom" Jerryho a Toma a malého myšáka Tuffyho, ktorí spolu spia v jednej posteli. Na druhej strane povlaku prikrývky sú obrázky z príbehov Toma a Jerryho na bielom podklade. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a sú na nej opäť kocúr Tom a myšáci Jerry a Tuffy v jednej postieľke. Táto súprava posteľnej bielizně obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej postelnej bielizni objednať aj nové prestieradlo, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Prasiatko Peppa - Pravá princezná

SKLADOM
Cena 15,89 €

Detské posteľné obliečky Prasiatko Pepa - Peppa Pig - do malej detskej postieľky, alebo kolísky - motív Pravá princezná. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane povlaku na prikrývku je anglický nápis "Pravá princezná je" a pod ním sú vymenované vlastnosti - statočná, silná a láskavá. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a je na ňom ďalšia vlastnosť, ktorú má určite aj vaša princezná, teda pekne divoká. Na druhej strane povlaku prikrývky sú obrázky Prasiatka Pepiny, hviezdičky a dúhy iba z ružovej a modrej farby. Táto súprava detských posteľných obliečok Prasiatko Peppa obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

BONUS • Tieto obliečky sú zabalené v bavlnenej taške vyrobenej z rovnakej látky ako je rubová strana povlaku prikrývky.

Obliečky do detskej postieľky Prasiatko Peppa - Veľké sny

SKLADOM
Cena 15,89 €

Detské posteľné obliečky Prasiatko Pepa - Peppa Pig - do malej detskej postieľky, alebo kolísky - motív Veľké sny. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane obliečky na prikrývku je výjav sna, v ktorom je Pepina krasojazdkyňou na jednorožcovi. Na druhej strane povlaku prikrývky sú obrázky Prasiatka Pepiny, jednorožcov a kvetiniek na fialkovom podklade. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a sú na nej obrázky Peppy, hviezdičky, nechtík a anglický nápis, ktorý v preklade znamená "Malé dievčatko, veľké sny". Táto súprava detských posteľných obliečok Prasiatko Peppa obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

BONUS • Tieto obliečky sú zabalené v bavlnenej taške vyrobenej z rovnakej látky ako je rubová strana povlaku prikrývky.

Obliečky do detskej postieľky Ako si vycvičiť draka 3

SKLADOM
Základná cena 15,49 € Cena 12,99 €

Posteľná bielizeň Ako vycvičiť draka 3 - do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Toto obojstranné obliečky je vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane povlaku na perinu je obrázok troch dráčikov. Ostatný potlač je inšpirovaný grafikou zo Skrytého sveta, ktorý Štikút a Astrid v tomto pokračovaní príbehov o dračím raji obývanom Vikingami hľadali. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne Ako si vycvičiť draka obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke - TU

 • 17%

Obliečky do detskej postieľky Zajačik Bing and Flop

SKLADOM
Cena 14,25 €

Detské posteľné obliečky Zajačik Bing Bunny and Flop do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok zajačika Binga s jeho opatrovateľom Flopom na mentolovo zelenom podklade. Nepravidelné okraje potlače a náznak švov budí dojem, ako by bol obrázok zložený z kúskov látky. Druhá strana je tiež svetle tyrkysová a sú na nej rôznofarebné škvrnky. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a je na ňom zajačik Bing u svojho domčeka. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Autá - Blesk McQueen

SKLADOM
Cena 14,99 €

Obliečky do malej detskej postieľky, alebo kolísky Autá - Cars - motív Blesk McQuuen. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok Bleska McQueena a jeho kamarátky Cruz Ramirezové. Druhá strana je modrá a sú na nej symboly rýchleho auta a tachometra s ručičkou u najvyššej rýchlosti. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký s obrázkom koho iného, než obľúbeného pretekára Bleska McQueen. Táto súprava licenčněj posteľnej bielizne Disney / Pixar obsahuje 1x obliečku na prikrývku 90 x 140 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 55 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Zajačik Bing - modré

SKLADOM
Cena 15,89 €

Detské posteľné obliečky Zajačik Bing Bunny pre chlapcov do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na lícnej strane obliečky na paplón je obrázok Zajačika Binga s jeho opatrovateľom Flopom a kamarátom Pando. Druhá strana je biela a sú na nej rôznofarebné škvrnky. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a je na ňom silueta Zajačika Binga s jeho hračkou. Táto súprava posteľných obliečok do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 90 x 140 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 55 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Paw patrol - Best Pups Ever!

SKLADOM
Cena 15,89 €

Obliečky do malej detskej postieľky, alebo kolísky Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Best Pups Ever! Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok psíkov Skye a Everest. Druhá strana je ružová s odtlačkami psích labiek. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký s logom obľúbeného animovaného seriálu Paw Patrol. Táto súprava posteľnej bielizne Tlapková patrola - Paw Patrol - obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke - TU

Obliečky do detskej postieľky Mickey Mouse

SKLADOM
Cena 13,99 €

Posteľné obliečky Mickey Mouse - Disney - do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Prednú stranu obliečky na paplón zdobí veľký obrázok legendárneho myšiaka Mickyho na šedo, modro, bielom podklade. Druhá strana povlaku prikrývky je posiata malými obrázky Mickyho Mouse. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne Mickey Mouse obsahuje 1x povlak na prikrývku 100 x 135 cm a 1x povlak na vankúš 40 x 60 cm..

Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke - TU

Obliečky do detskej postieľky Plamienok a štvorkolky

SKLADOM
Cena 14,29 €

Detské posteľné návliečky Plamienok a štvorkolky do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé. Na lícnej strane obliečky na paplón je obrázok terénneho auta Plamienka s jeho vodičom Aj. Rovnaký obrázok je aj na oboch stranách povlaku vankúša. Rubová strana obliečky na perinu je červená s čiernymi odtlačkami pneumatík a zvuky motora. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto posteľné návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Zajačik Bing - ružové

SKLADOM
Cena 15,89 €

Detské posteľné obliečky Zajačik Bing Bunny pre dievčatá do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na lícnej strane obliečky na paplón je obrázok zajačika Binga s jeho kamarátkou slonicou Sulou. Druhá strana je biela a sú na nej rôznofarebné škvrnky, niektoré v tvare zajačika, niektoré ako kytička. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a je na ňom Zajačik Bing s jeho kamarátom Pando. Táto súprava posteľných obliečok do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 90 x 140 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 55 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Buldozér a sklápačka

SKLADOM
Cena 14,25 €

Detské posteľné obliečky s buldozérom a sklápačkou do malé detské postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na cvočky. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok veľkého buldozéru. Na oboch stranách vankúša je potom nemenej veľká sklápačka Druhá strana obliečky na perinu je žltá a sú na nej symboly rôznych stavebných strojov. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Zajačik Bing a Sula

SKLADOM
Cena 15,89 €

Detské posteľné návliečky Králiček Bing Bunny a slonica Sula do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok zajačika Binga s jeho kamarátkou Sulou. Druhá strana je žltozelená a je posiata zelenými lístočkami a malými obrázky Zajačika Binga. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký s Bingom, Sulou, Flopom a malou veveričkou. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Ľadové kráľovstvo - Elsa and Anna

SKLADOM
Cena 13,99 €

Posteľné obliečky Ľadové kráľovstvo - Frozen - do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Prednú stranu obliečky na paplón zdobí obrázok princezien Elsy a Anny, na druhej strane je obrázok ich kamaráta snehuliaka Olafa. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne Ľadové kráľovstvo obsahuje 1x povlak na prikrývku 100 x 135 cm a 1x povlak na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Mickey Mouse - Disney

SKLADOM
Základná cena 17,09 € Cena 15,89 €

Posteľná bielizeň Mickey Mouse - Disney. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane je obrázok myšiaka Mickyho, na zadnej strane sú písmenká zo slova Mickey na bielom podklade. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 90 x 140 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 55 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj nové prestieradlo, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

 • 8%

Obliečky do detskej postieľky Zajačik Bing, Sula a slniečko

SKLADOM
Cena 14,25 €

Detské posteľné obliečky Zajačik Bing Bunny, Sula a slniečko do malé detské postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok zajačika Binga s jeho kamarátkou Slonicou Sulou na bielom podklade a nad hlavami im svieti slniečko. Druhá strana je tiež biela a sú na nej obrázky zajačika Binga a jeho kamarátov a pestrofarebné škvrnky. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a je na ňom, kto iný ako, zajačik Bing na pestrofarebnom podklade. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky Zajačik Bing, Sula a Pando

SKLADOM
Základná cena 16,99 € Cena 14,65 €

Detské posteľné návliečky Králíček Bing Bunny, Sula a Pando do malé detské postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok zajačika Binga s jeho kamarátkou slonicou Sulou na bielom podklade a nad hlavami im svieti slniečko. Druhá strana je tyrkysová so vzorom rôznofarebných bodiek. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a sú na ňom Zajačik Bing, Sula a ďalšie ich kamarát Pando na krásne žltom podklade. Táto súprava posteľnej bielizne do detskej postieľky obsahuje 1x obliečku na prikrývku 100 x 135 cm a 1x obliečku na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke - TU.

 • 14%

Obliečky do detskej postieľky Tlapková patrola - Here to Help!

SKLADOM
Cena 15,90 €

Posteľné návliečky Tlapková patrola - Paw Patrol - do malej detskej postieľky, alebo kolísky - motív Here to Help! Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane je obrázok záchranárky Skye pripravené vždy pomôcť partii svojich kamarátov - labiek. Na zadnej strane sú texty a znaky súvisiace s animovaným seriálom Tlapková patrola na tyrkysovom podklade. Motív vankúša je z oboch strán rovnaký, ružový so znakom patroly. Túto súpravu posteľnej bielizně Tlapková patrola - Paw Patrol - dodávame s rozmerom obliečky na prikrývku 90 x 140 cm a obliečky na vankúš 40 x 55 cm. Tieto obliečky sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Návliečky do detskej postieľky Snoopy - ružové

SKLADOM
Cena 12,49 €

Detské posteľné obliečky Snoopy - ružové - do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny, zapínanie je na zips. Na hornej časti prednej strany je obrázok psíka Snoopy na pruhovanom podklade, zostávajúca časť je bodkovaná. Zadná strana je pruhovaná. Túto súpravu posteľnej bielizne Snoopy dodávame v rozmere obliečky na prikrývku 100 x 140 cm a obliečky na vankúš 40 x 60 cm.

Tieto návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Obliečky do detskej postieľky My Little Pony

SKLADOM
Cena 15,29 €

Posteľná bielizeň My Little Pony do malej detskej postieľky, alebo kolísky. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Dodávame ich v rozmere obliečky na prikrývku 90 x 140 cm a obliečky na vankúš 40 x 55 cm.

Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100.