Produkty s motívom Paw Patrol

Paw Patrol je partia psích záchranárov - labiek - v zostave: policajt Chase, hasič Marschall, letecká záchranárka Skye a horská záchranárka Everest, vodný záchranár Zuma, opravár Rubble, ekológ Rocky, zálesák Tracker a ich kamarát desaťročný chlapec Ryder.

Počet produktov: 268

Zobrazuje sa 1-20 z 268 položiek

Dievčenský dáždnik Tlapková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 6,99 €

Detský dáždnik Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Skye a Everest. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom. Priemer roztvoreného dáždnika je cca 68 cm, dĺžka zatvoreného dáždnika je cca 60 cm. Vďaka priehľadnej fólii každého druhého panelu sa dá s týmto dáždnikom dobre orientovať v priestore aj v daždi.

TIP • Ak si aj vaše dievčatko obľúbilo príbehy Labkovej Patroly, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Peňaženka so šnúrkou na krk Tlapková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 5,89 €

Detská textilná peňaženka Tlapková patrola - Paw Patrol - so šnúrkou na krk. Táto detská peňaženka s obrázkom psích záchranárov Marschalla, Chase a Ruble je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny. Hlavné vrecko sa uzatvára klopou so suchým zipsom. Z jednej strany je vrecko na mince so zipsom, z druhej strany sieťka na drobnosti. Takáto peňaženka nesmie chýbať vo výbave žiadneho školáka, či už na drobné alebo papierové peniaze, kartu do školskej jedálne, lístky a podobne – všetko prehľadne a bezpečne na jednom mieste. Rozmer peňaženky je cca 12 x 17 cm.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola.

Dievčenská pláštenka Tlapková patrola - GO! Team Paw

Veľkosť: 98 / 104 110 / 116 122 / 128
Cena 8,95 €

Detský pršiplášť Tlapková patrola - Paw Patrol - motív GO! Team Paw. Z prednej strany pláštenku zdobí logo Paw Patrol, odtlačky psích labiek a portréty psích záchranárok Skye a Everest. Na zadnej časti je tiež obrázok dievčat z Tlapkovej patroly a nápis GO! Team Paw. Pláštenka je vyrobená z mäkkého, ale napriek tomu pevného PVC, so zapínaním na cvoky a s vetraním v podpazuší. Ponúkame ju vo veľkostiach 98 / 104, 110 / 116, alebo 122 / 128.

TIP • Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy party "labiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Upozornenie: Cena tohto tovaru sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zistenie ceny zvoľte Vami požadovanú veľkosť.

Dievčenský predškolský batôžtek Tlapková patrola - Skye a Everest

SKLADOM
Cena 9,75 €

Detský batoh pre predškoláčky Labková patrola - Paw Patrol - s obrázkom Skye a Everest v ružovom srdiečku. Tento batoh má jeden hlavný priestor so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke. Rozmery tohto dievčenského batôžka Tlapková patrola sú cca 29 x 22 x 9 cm.

Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti batôžku ku postave výšky 110 cm. Tento batôžtek nesmie chýbať do škôlky, alebo na výlet žiadnemu dievčatku.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Paw Patrol

Detský 3D batoh Tlapková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 13,89 €

Detský batôžtek Tlapková patrola - Paw Patrol s plastickým 3D obrázkom záchranárov Marschalla, Chase a Ruble, ktorý vystupuje takmer 2 cm nad povrch. Batoh má jeden oddiel so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie. Rozmery tohto batohu Paw Patrol sú cca 32 x 26 x 11 cm.

Tento batôžtek nesmie chýbať do škôlky, alebo na výlet žiadnemu dieťaťu.

Dievčenský batoh s predným vreckom Tlapková patrola - Skye

SKLADOM
Cena 14,29 €

Detský batôžtek Labková patrola - Paw Patrol - s obrázkom psej slečny Skye v ružovom srdiečku. Tento batoh má jeden hlavný priestor a predné vrecko, oboje so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke a bočné pružné sieťky na pitie, alebo na drobnosti. Rozmery tohto dievčenského batohu Tlapková patrola sú cca 29 x 23 x 8 cm.

Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti batôžku ku postave výšky 110 cm. Tento batôžtek nesmie chýbať do škôlky, alebo na výlet žiadnemu dievčatku.

Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Paw Patrol

Detská pláštenka Tlapková patrola - Rubble, Chase a Marshall

Veľkosť: 98 / 104 110 / 116 122 / 128
Cena 8,95 €

Detský pršiplášť Tlapková patrola - Paw Patrol. Zdobí ho logo Paw Patrol a obrázky šteniat hasiča Marshalla, policajta Chase a stavbára Rubble. Je vyrobený z mäkkého, ale napriek tomu pevného PVC, so zapínaním na cvoky a s vetraním v podpazuší. Túto pláštenku ponúkame vo veľkostiach 98/104, 110/116, alebo 122/128.

Upozornenie: Cena tohto tovaru sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zistenie ceny zvoľte Vami požadovanú veľkosť.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy party "labiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Chlapčenský župan s kapucňou Paw Patrol - Labková patrola

Veľkosť: 98 - 110 110 - 116 116 - 128
Cena 21,49 €

Detský župan Tlapková patrola - Paw patrol. Tento chlapčenský župan je vyrobený z príjemne jemného a hrejivého materiálu modrej farby s portrétmi šteniat Chase, Rubble a Marshalla. Župan má kapucňu a samozrejme opasok v páse.

Tento župan Paw patrol získal medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Ak si aj váš chlapček obľúbil príbehy Tlapkové Patroly, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Upozornenie: Cena tohto tovaru sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zobrazenie zodpovedajúcej ceny zvoľte Vami požadovanú veľkosť.

Detský predškolský batôžtek Tlapková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 9,89 €

Chlapčenský predškolský batoh Tlapková patrola - Paw Patrol - s obrázkom šteniat záchranárov Marschalla, Chase a Rubble. Batoh má jednu hlavnú komoru so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke. Rozmery tohto detského batohu Labková patrola sú cca 29 x 22 x 9 cm.

Posledný obrázok u produktu znázorňuje pomer veľkosti batôžku ku postave výšky 110 cm. Tento batôžtek nesmie chýbať do škôlky, alebo na výlet žiadnemu chalanovi.

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo príbehy Tlapkové Patroly, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Dievčenské dvojdielne plavky Tlapková patrola - Skye a Everest

Veľkosť: 98 / 104 110 / 116 122 / 128
Cena 11,79 €

Dievčenské dvojdielne plavky Paw Patrol - Tlapková patrola - motív Skye e Everest. Detské plavky s obrázkom obľúbených "labiek" Skye a Everest s volánikmi na nohavičkách. Z vnútornej strany spodnej časti je jemná biela podšívka. Materiál plaviek je pomerne elastický, takže sa dobre prispôsobí telu, ľahko sa obliekajú a pohodlne sa nosia. Tieto plavky ponúkame v ružovom alebo tyrkysovom prevedení - viď výber farby a veľkosti.

Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo "labky", prezrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Paw Patrol.

Chlapčenská čiapka z reflexnej priadze Labková patrola - Paw Patrol

Veľkosť: 52 54
Cena 9,35 €

Detská teplá čiapka s brmbolcom Tlapková patrola - Paw Patrol. Zdobí ju nášivka s obrázkom hasiča Marshalla a policajta Chasa, výšivky v tvare odtlačkov psích labiek a výšivka s nápisom Top Pups, teda v preklade Najlepšie šteňatá. Lem čiapky tvorí úplet z reflexnej priadze, ktorá odráža svetlo - viď druhá a tretia fotografia pri produkte. Túto čiapku ponúkame v modro / šedej, alebo červeno čiernej farebnej kombinácii - viď. výber veľkosti a farby nižšie.

Súvisiace produkty: NÁKRČNÍKY A ŠÁLY • RUKAVICE

Dievčenská pláštenka Tlapková patrola - Skye a Everest

Veľkosť: 98 / 104 110 / 116 122 / 128
Cena 8,95 €

Detský pršiplášť Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Skye a Everest. Zdobí ho obrázok dievčenskej časti Tlapkovej patroly, záchranárok Skye a Everest. Pláštenka je vyrobená z mäkkého, ale napriek tomu pevného PVC, so zapínaním na cvoky a s vetraním v podpazuší. Ponúkame ju vo veľkostiach 98 / 104, 110 / 116, alebo 122 / 128.

TIP • Ak si aj Vaše dievčatko obľúbilo príbehy party "labiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Upozornenie: Cena tohto tovaru sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zistenie ceny zvoľte Vami požadovanú veľkosť.

Detská športová taška Labková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 18,99 €

Chlapčenská športová / cestovná taška Tlapková patrola - Paw Patrol. Táto kabela je ideálna pre malých športovcov na tréning akéhokoľvek športu, či ako cestovná taška, alebo pre rôzne aktivity vo voľnom čase. Má nastaviteľný popruh cez rameno a dve ucha na nosenie v ruke. Má jeden oddiel so zapínaním na zips. Jej rozmery sú 24 x 40 x 19 cm.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy "labiek", prezrite si celú našu ponuku tovaru s motívom Paw Patrol.

Detská peňaženka Tlapková patrola - Team Paw

SKLADOM
Cena 5,89 €

Chlapčenská textilná peňaženka Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Team Paw. Táto detská peňaženka s obrázkom psích záchranárov Marschalla, Chase a Ruble je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny. Peňaženka sa uzatvára chlopňou so suchým zipsom. Vnútri je priehradka na bankovky, dve vrecká na karty a vrecko na mince so zipsom. Takáto peňaženka nesmie chýbať vo výbave žiadneho školáka, či už na drobné či papierové peniaze, kartu do školskej jedálne, lístky a podobne - všetko prehľadne a bezpečne na jednom mieste. Rozmer zatvorené peňaženky je cca 10 x 10 cm, rozložené peňaženky 10 x 22 cm.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", pozrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Tlapková patrola.

Multibox na desiatu pre chlapcov Labková patrola s 3 priehradkami

SKLADOM
Cena 7,39 €

Chlapčenský olovrantový multibox Tlapková patrola - Paw Patrol s tromi priehradkami. Odolná krabička na desiatu ideálna do školy aj na cesty a výlety. Veko je čiastočne priehľadné pre ľahší prehľad o obsahu boxu a zdobia ho motívy z animovaného seriálu Tlapková patrola. Táto dóza na jedlo, alebo na iné drobné predmety je vhodná pre deti od 3 rokov a nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnnej rúry. Je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu bez obsahu BPA. Na čistenie nepoužívajte abrazíva ani detergenty. Rozmery tohto boxu na desiatu sú cca 17 x 13,5 x 5,5 cm.

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo príbehy Tlapkové Patroly, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Chlapčenské protišmykové ponožky s nopkami Paw Patrol

Veľkosť: EU 23 / 24 EU 25 / 26 EU 27 / 28
Cena 5,99 €

Detské ponožky / papuče (2 v 1) s protišmykovou podrážkou s nopkami Tlapková patrola - Paw Patrol - motív policajt Chase. Sú ideálne na chôdzu a behanie po klzkom povrchu doma. Podrážka je silná, mäkká a preto sú ponožky pohodlné a vaše dieťa si ich určite obľúbi. Z dôvodu sily podrážky a jej šitia k telu ponožky nemožno tieto ponožky použiť do topánok zodpovedajúcej veľkosti.

TIP • Ak si aj Vaše dieťa obľúbilo "labky", prezrite si našu ponuku doplnkov do detských izbičiek, doplnkov oblečenia a školských potrieb s motívom Paw Patrol.

Upozornenie: Cena sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zobrazenie zodpovedajúcej ceny vyberte požadovanú veľkosť.

Detská ľadvinka Tlapková patrola - Paw Patrol

SKLADOM
Cena 8,95 €

Chlapčenská ľadvinka Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Aspire to Inspire. Má dve vrecká so zapínaním na zips, do ktorých sa zmestia základné veci vášho dieťaťa nech už sa vydáte kamkoľvek. Dieťa ju môže nosiť okolo pása, alebo ako cross body. Popruh má nastaviteľnú dĺžku a uprostred je rozopínajúca spona. Rozmery tejto ľadvinky sú cca 12 x 32,5 x 7 cm + popruh.

Dievčenská súprava čiapky, šály a rukavíc Tlapková patrola - Paw Patrol

Cena 11,39 €

Čiapka, šál a rukavice pre dievčatá Labková patrola - Paw Patrol. Čiapku zdobí tvár leteckej záchranárky Skye vytvorená priamo v úplete. Obrázky Skye a jej kamarátky horskej záchranárky Everest sú potom aj na šále a na rukaviciach. Túto súpravu ponúkame v troch odtieňoch ružovej farby a rovnaký odtieň vždy ladí s čiapkou, šálom aj rukavicami. Veľkosť je univerzálna, pre deti 3-7 rokov.

TIP • Pokiaľ si aj vaše dievčatko obľúbilo partiu "labiek" z animovaného seriálu, či celovečerného filmu Labková patrola, pozrite si našu ponuku ďalších výrobkov s motívom Paw Patrol.

Plechová pokladnička so zámkom Tlapková patrola - Super Power

SKLADOM
Cena 5,29 €

Detská kovová pokladnička pre dievčatá s motívom Labková patrola - Paw Patrol. Pokladnička je lakovaná s obrázkami hrdinky Skye a nápismi Super Power a Being girl is my. Má otváracie viečko a je uzamykateľná. Súčasťou balenia je zámok a dva kľúče. Jej rozmery sú cca 10 x 9 cm.

Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo príbehy party "labiek", prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

Chlapčenský predškolský batôžtek Paw Patrol - Chase s ušami

SKLADOM
Cena 12,39 €

Detský batoh pre predškolákov Tlapková patrola - Paw Patrol - s obrázkom šteňaťa Chase s 3D plyšovými ušami. Ruksak má jednu hlavnú komoru so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke a bočné pružné sieťky na nápoj, alebo akékoľvek drobnosti. Rozmery tohto detského plecniaka Paw Patrol sú cca 32 x 26 x 11 cm.

TIP • Ak si aj vaše dieťa obľúbilo príbehy Tlapkové Patroly, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Paw Patrol.

  • Novinka