Produkty s motívom Sonic the Hedgehog

Počet produktov: 8

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Box na desiatu Ježko Sonic

SKLADOM
Cena 3,89 €

Desiatový box Sonic the Hedgehog. Krabička na desiatu do školy aj na cesty a výlety. Táto dóza na jedlo, alebo na iné drobné predmety je vhodná pre deti od 3 rokov a nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnnej rúry. Na čistenie nepoužívajte ani abrazíva a detergenty. Rozmery tohto boxu na desiatu sú cca 17 x 14 x 5,6 cm.

Multibox na desiatu Ježko Sonic s 3 priehradkami

SKLADOM
Cena 7,79 €

Olovrantový multibox Ježko Sonic s tromi priehradkami. Odolná krabička na desiatu ideálna do školy aj na cesty a výlety. Veko je čiastočne priehľadné pre ľahší prehľad o obsahu boxu. Táto dóza na jedlo, alebo na iné drobné predmety je vhodná pre deti od 3 rokov a nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnnej rúry. Je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu bez obsahu BPA. Na čistenie nepoužívajte abrazíva ani detergenty. Rozmery tohto boxu na desiatu sú cca 17 x 13,5 x 5,5 cm.

TIP • Prezriete si celú našu ponuku produktov s motívom Ježko Sonic.

Detský batoh s predným vreckom Ježko Sonic 2

SKLADOM
Cena 29,95 €

Detský batôžtek Ježko Sonic - Sonic the Hedgehog. Batoh má jeden hlavný priestor a navyše predné vrecko so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Rovnako mäkkú a priedušnú výstelku má aj celý chrbát plecniaka. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke. Z jedného boku je vrecko, z druhého boku je pružná sieťka na nápoj, alebo na rôzne drobnosti. Rozmery tohto batohu Ježko Sonic 2 sú cca 30 x 25 x 12 cm.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo najrýchlejšieho ježka na svete Sonika, prezrite si našu ponuku produktov s motívom Sonic the Hedgehogl.

Plastová fľaša na pitie Ježko Sonic

SKLADOM
Cena 4,45 €

Plastová športová fľaša na pitie Ježko Sonic. Je ideálna do školy, na tréning akéhokoľvek športu, alebo napríklad na cesty a výlety. Je vyrobená z ekologického recyklovaného a zdravotne nezávadného materiálu bez obsahu BPA. Nie je vhodná do umývačky riadu, ani do mikrovlnnej rúry. Na čistenie nepoužívajte ani abrazíva a detergenty. Táto fľaša je vhodná pre deti od 3 rokov. Jej objem je 400 ml.

TIP • Prezriete si celú našu ponuku produktov s motívom Ježko Sonic.

Chlapčenský školský batoh Ježko Sonic 2

SKLADOM
Cena 51,59 €

Detský školský plecniak Ježko Sonic - Sonic the Hedgehog. Batoh má dva oddiely a predné vrecko, všetko so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Rovnako mäkkú a priedušnú výstelku má aj celý chrbát plecniaka. Nechýba ani ucho na zavesenie a bočné pružné sieťky na nápoj, alebo iné drobnosti. Rozmery tohto batohu Ježko Sonic 2 sú cca 42 x 32 x 15 cm.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo najrýchlejšieho ježka na svete Sonika, prezrite si našu ponuku produktov s motívom Sonic the Hedgehogl.

Detský cestovný batoh na kolieskach Ježko Sonic 2

SKLADOM
Cena 37,19 €

Detský cestovný kufrík na kolieskach - trolley - Ježko Sonic - Sonic the Hedgehog. Tento detský kufor má jeden hlavný priestor o rozmere cca 30 x 25 x 12 cm a navyše predné vrecko so zapínaním na zips. Je vybavený výsuvným držadlom s plastovým madlom, textilným uchom na zavesenie, alebo nosenie v ruke a samozrejme kolieskami a prednými nôžkami. Navyše sú na zadnej strane aj nastaviteľné polstrované popruhy na chrbát, takže ho možno využiť aj ako batoh. Ďalej je z jedného boku je vrecko, z druhého boku je pružná sieťka na nápoj, alebo na rôzne drobnosti.

TIP • Pokiaľ si aj Vaše dieťa obľúbilo najrýchlejšieho ježka na svete Sonika, prezrite si našu ponuku produktov s motívom Sonic the Hedgehogl.

Detská šiltovka Ježko Sonic

Veľkosť: 52 54
Cena 7,95 €

Baseballová čiapka so šiltom Ježko Sonic. Na prednom paneli šiltovky je nápis SONIC a obrázok najrýchlejšieho ježka na svete. Zostávajúca časť šiltovky je svetlo, či tmavo modrá - viď výber farby a veľkosti. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Upozornenie: Cena tohto tovaru sa môže líšiť podľa veľkosti. Pre zobrazenie zodpovedajúcej ceny zvoľte Vami požadovanú veľkosť.

Súprava posteľnej bielizne Ježko Sonic

Momentálne nedostupné
Cena 30,95 €

Posteľné obliečky Ježko Sonic - Sonic the Hedgehog. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Lícnu stranu obliečky na prikrývku zdobí obrázok ježka Sonica a jeho kamarátov. Na lícnej strane obliečky vankúša je len Sonic s jeho šibalským výrazom. Na druhej strane obliečky na perinu aj na vankúš sú malé obrázky postáv z filmov spoločnosti Sony Pictures a hier spoločnosti Sega o superrýchlom ježkovi Sonikovi na bielom podklade. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Tieto posteľné obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.