Ponuka tovaru podľa motívu

Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Oľga P.
30.11.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlo doručené. Kvalitný tovar.
Avatar Richard B.
28.11.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednam si aj nabudúce,všetko bolo tak ako má...Ďakujem som spokojná ☺
Slabiny:
Zatial nič
Avatar Gabriela Z.
24.11.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Doverohodnost obchodu kvalitne
Avatar Maria H.
09.11.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Dobrý výber tovaru za dobre ceny
Avatar Katarína H.
02.11.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
rýchle dodanie
Avatar Marian M.
31.10.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychle a spolahlive jednanie

Detské rozprávkové, či filmové a fanúšikovské obliečky pre dospelých

Ľahnite si do krásnych obliečok, ktoré sú hebké a príjemné na dotyk. Nechajte sa rozmaznávať našimi bavlnenými obliečkami s medzinárodnou certifikáciou ÖKO-TEX Standard 100.

Viac ...

Chcite svoju pokožku rozmaznávať aj počas spánku, chcite spať zdravšie! Potešte seba aj svojich najbližších kvalitnými bavlnenými obliečkami, do ktorých sa nemusíte báť uložiť ani tie najmenšie deti. V ponuke máme hravé obliečky s najrôznejšími motívmi, hodiace sa do veľkej postele (rozmer prikrývky 140 x 200 cm) alebo do detskej postieľky (s rozmermi prikrývky 100 x 135 cm, 90 x 140 cm alebo 90 x 130 cm). Pre najvernejších fanúšikov ponúkame aj hokejovéfutbalové obliečky. Nezabudnite na perfektne padnúce prestieradlá a chrániče matraca. Tak už viete, čo si vyberiete?


Najpredávanejšie produkty v kategórii

Zobraziť ďalšie Skryť ďalšiePočet produktov: 324

Zobrazuje sa 1-20 z 324 položiek

Aktívne filtre

Bavlnené posteľné obliečky Harry Potter - zlatý erb školy v Rokforte

SKLADOM
Základná cena 24,29 € Cena 19,15 €

Posteľné obliečky Harry Potter - zlatý erb Hogwarts. Sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednej strane návliečky na perinu dominuje farebný erb školy čarodejníckej v Bradaviciach na tmavom podklade s vodotlačou rovnakého erbu. Znak čarodejníckej školy v na Rokforte sa skladá ako inak než zo znakov štyroch koľají a to Chrabromilu, Slizolinu, Bifľomoru a Bystrohlavu. Druhá strana povlaku prikrývky je šachovnicová a povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

  • 22%

Bavlnené posteľné obliečky Vianočný škriatok

SKLADOM
Cena 22,99 €

Bavlnené posteľné obliečky s motívom Vianočný škriatok Rampenisse. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé so zapínaním na zips. Navyše sú upravené sanforizáciou, ktorá zaručuje rozmerovú stálosť. Lícnu stranu povlaku prikrývky zdobí obrázok vianočného škriatka, ktorý je známy najmä v severských krajinách pre svoje kulišárne, ktoré podľa rozprávania na Vianoce robí v domácnostiach. Druhá strana obliečky na perinu je červená s bielymi bodkami. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a je na nej opäť obrázok Vianočného škriatka. Táto súprava posteľnej bielizně obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto vianočná posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov s vianočnými motívmi a zútulnite si s nimi svoj domov, alebo potešte niekoho z vášho okolia.

Vianočné bavlnené posteľné obliečky Sob Rudolf

SKLADOM
Cena 22,99 €

Bavlnené posteľné obliečky s motívom Vianoce Soba Rudolfa. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé so zapínaním na zips. Navyše sú upravené sanforizáciou, ktorá zaručuje rozmerovú stálosť. Lícnu stranu povlaku prikrývky zdobí obrázok soba Rudolfa, najobľúbenejšieho soba Santy Clausa s červeným ňufákom. Druhá strana obliečky na perinu je červená rôznymi tvarmi bielych snehových vločiek. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká, ako inak než so sobom Rudolfom, ktorý sa pozerá zhora a na svoje parohy si zavesil vianočné ozdoby. Táto súprava posteľnej bielizně obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto vianočná posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku bytových doplnkov s vianočnými motívmi a zútulnite si s nimi svoj domov, alebo potešte niekoho z vášho okolia.

Bavlnené posteľné obliečky Pokémon Pikachu

SKLADOM
Cena 26,79 €

Súprava posteľnej bielizne Pokémon Pikachu. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na prednej strane povlaku prikrývky je najznámejší a jeden z najobľúbenejších pokémonov Pikachu na modrom až tyrkysovom podklade. Aj druhá strana obliečky na perinu má podklad podobnej farby a sú na nej malé obrázky Pikachu a Pokéballu. Na povlaku vankúša je tiež z jednej strany Pikachu a z druhej strany Pokéball. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Pokémoni.

  • Novinka

Bavlnené posteľné obliečky Harry Potter s priateľmi

SKLADOM
Cena 26,29 €

Posteľné obliečky Harry Potter s jeho priateľmi Ronom a Hermionou. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny Renforcé so zapínaním na zips. Lícnu stranu obliečky na perinu zdobí obrázok mladých čarodejníkov Harryho, Rona a Hermiony s erbom a obrázkom čarodejníckej školy v Bradaviciach v pozadí. Na druhej strane strane obliečky na paplón sú malé erby kúzelníckej školy v Bradaviciach vínovej farby na bielom podklade. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a je na ňom Rokfortský hrad. Predná strana obliečky na prikrývku a obe strany obliečky na vankúš sú na spodnej strane zakončené vínovým pruhom s nápisom Harry Potter. Táto súprava posteľnej bielizne Harry Potter obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm

Tieto obliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnené posteľné obliečky Minecraft - Farma

SKLADOM
Cena 26,39 €

Posteľné návliečky Minecraft - motív Farma. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Obrázky motívu sú dobre známe všetkým hráčom rovnomennej počítačovej hry. Tieto návliečky Minecraft dodávame v rozmere obliečky na prikrývku 140 x 200 cm a obliečky na vankúš 70 x 90 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Ak máte tiež doma vášnivého hráča Minecraftu, prezrite si celú našu ponuku produktov s motívom Minecraft.

Bavlnené posteľné obliečky Harry Potter - zlatý erb

SKLADOM
Cena 24,49 €

Posteľné obliečky Harry Potter - zlatý erb Hogwarts. Sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednej strane obliečky na perinu dominuje zlatý erb školy čarodejníckej v Bradaviciach na červenohnedom podklade. Znak čarodejníckej školy na Rokforte sa skladá ako inak než zo znakov štyroch koľají a to Chrabromilu, Slizolinu, Bifľomoru a Bystrohlavu. Druhá strana povlaku prikrývky je čierna so siluetami horiacich sviečok. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnené posteľné obliečky Labková patrola vo filme - modré

SKLADOM
Cena 23,99 €

Detské posteľné obliečky Labková patrola vo filme - Paw Patrol. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny Renforcé so zapínaním na zips. Na lícnej strane obliečky na paplón sú okná s obrázkami psích hrdinov Rubble, Skye, Chase a Marshalla na modrom podklade. V jednom z okien je nápis, ktorý v preklade znamená "Veľké mesto, veľké dobrodružstvo". Na druhej strane povlaku na perinu sú rôzne značky čiernou farbou na modrom podklade. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký s veľkým logom filmu - Paw Patrol: The Movie. Táto posteľná súprava obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľné bielizně získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnené posteľné obliečky PlayStation - Logo

SKLADOM
Cena 24,59 €

Súprava posteľnej bielizne PlayStation - motív LOGO. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na cvoky. Prednú stranu povlaku na perinu a vankúš zdobia veľké biele logá PlayStation na modrom podklade. Na zadnej strane obliečky prikrývky je vzor, ktorý tvorí symboly hlavných ovládacích tlačidiel PS △○✖◻. Táto súprava posteľných obliečok obsahuje 1x návliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x návliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne PS získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnené posteľné obliečky FC Barcelona - MÉS QUE UN CLUB

SKLADOM
Cena 26,65 €

Futbalové posteľné obliečky FC BARCELONA - motív MÉS QUE UN CLUB. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Lícnu stranu návliečky na prikrývku zdobí erb futbalového mančaftu FC Barcelona uprostred a pruh s nápisom MÉS QUE UN CLUB. Okraje sú červeno / modro kockované. Podobne ladený je aj povlak vankúša, ktorý je z oboch strán rovnaký. Rubová strana povlaku na perinu je červeno / modro kockovaná. Táto súprava posteľnej bielizně FC Barcelona obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Oficiálny produkt FCBarcelona. Ak ste fanúšikmi tohto klubu, neprehliadnite našu ponuku obliečok, osušiek a vankúšikov FC Barcelona.

Tieto posteľné návliečky získali medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

Bavlnené posteľné obliečky Labková patrola vo filme - biele

SKLADOM
Cena 23,99 €

Detské posteľné obliečky Labková patrola vo filme - Paw Patrol. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny Renforcé so zapínaním na zips. Na lícnej strane obliečky na paplón sú okná s obrázkami psích hrdinov Zumy, Marshalla, Chase a Skye na bielom podklade. V jednom z okien je nápis, ktorý v preklade znamená "Veľké mesto, veľké dobrodružstvo". Na druhej strane povlaku na perinu sú rôzne značky fialovou farbou na bielom podklade. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký s veľkým logom filmu - Paw Patrol: The Movie. Táto posteľná súprava obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľné bielizně získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Detské posteľné obliečky Máša a medveď

SKLADOM
Cena 24,59 €

Bavlnené posteľné obliečky Máša a medveď. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednú stranu návliečky na perinu zdobí obrázok dievčatká Máše s jej kamarátmi medveďom a ježkom. Na zadnej strane obliečky na paplón sú farebné srdiečka na bielom podklade. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

BONUS • Tieto obliečky sú zabalené v bavlnenej taške so šnúrkami potlačené farebnými srdiečkami na bielom podklade, ktorú môže vaše dieťa využiť ako vrecko na prezuvky, alebo ako vak na chrbát napríklad na výlet.

Bavlnené posteľné obliečky Paw Patrol - Team Patrol Win

SKLADOM
Základná cena 23,99 € Cena 21,99 €

Detské posteľné obliečky Tlapková patrola - Paw Patrol - motív Team Patrol Win. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok šteniat Rubble, Marschalla, Chase a psej slečny Skye. Zadná strana obliečky na perinu je svetlo modrá s odznakmi labiek. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x návliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x návliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľné bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

  • 9%

Bavlnené posteľné obliečky Labková patrola vo filme - Girl Pup Power

SKLADOM
Cena 23,99 €

Dievčenské posteľné obliečky Labková patrola vo filme - Paw Patrol: The Movie - motív Girl Pup Power. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny Renforcé so zapínaním na zips. Lícnu stranu obliečky na paplón a obe strany obliečky na vankúš zdobia obrázky dievčenských šteňacích hrdiniek Skye a Zumy na ružovom podklade. Na druhej strane povlaku na perinu sú rôznofarebné siluety šteniat z Labkovej patroly na bielom podklade. Táto posteľná súprava obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnené posteľné obliečky Tlapková patrola - You make me smile

SKLADOM
Cena 23,99 €

Detské posteľné obliečky Tlapková patrola - Paw Patrol - motív You make me smile. Tieto dievčenské obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na prednej strane obliečky na paplón je obrázok psej slečny Skye a ich kamarátov Marshalla a Rubble a nápis You make me smile. Zadná strana obliečky na perinu je biela, bodkovaná so srdiečkami. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký a sú na ňom "labky" Skye, Everest a Marshall. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x návliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x návliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľné bielizne získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Nepriepustná froté plachta - 90 x 200 cm

SKLADOM
Cena 16,49 €

Biele nepriepustné froté prestieradlo na matrac až 90 x 200 cm s polyuretánovým záterom. Prestieradlo neprepustí žiadnu kvapalinu aj napriek tomu zostáva veľmi priedušné. Preto pri spaní na ňom nedochádza k nadmernému poteniu. Antialergénna úprava chráni pred množením baktérií a roztočmi, prestieradlo je teda vhodné pre aj alergikov. Vrchný materiál je z mäkkého froté zloženého z 80% z bavlny a 20% polyesteru. Spodná strana má nepriepustný polyuretánový záter. Oproti bežnému PVC záteru je polyuretánová vrstva minimálne šustivá. Bočná strana je z jersey materiálu, ktorá je zakončená všitou gumou. Dĺžka všitých rohov je cez 30 cm, spoľahlivo ho teda napnete na matrac vysoký až 25 cm.

Táto nepriepustná hypoalergénna plachta získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky, a ďalej ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Bavlnené posteľné obliečky Psík a mačička

SKLADOM
Základná cena 23,99 € Cena 21,99 €

Bavlnené posteľné obliečky Šteňa a mačiatko. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednú stranu povlaku prikrývky zdobí obrázok šteniatka a mačiatka, ktorí sa k sebe túlia v pelechu. Na druhej strane obliečky na perinu sú biele hviezdičky na modrom podklade. Obliečka vankúša je z oboch strán rovnaká a sú na nej opäť túliaci sa psík aj mačička. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

BONUS • Tieto obliečky sú zabalené v bavlnenej taške so šnúrkami vyrobené z rovnakej látky ako je rubová strana obliečky na perinu, teda modrý sáčok s bielymi hviezdičkami. Túto tašku potom môžete využiť ako vak na chrbát, alebo vrecko na čokoľvek.

  • 9%

Bavlnené posteľné obliečky Brawl Stars - Legendárni Brawleri

SKLADOM
Cena 24,59 €

Posteľná súprava Brawl Stars - motív Legendárni Brawleri. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé. Na lícnej strane obliečky na perinu a oboch stranách obliečky vankúša sú malé farebné postavičky legendárnych brawlerov - kaktusu Spike, neviditeľného Leona, vrany Crow a piesočnej brawlerky Sandy. V spodnej časti je šedý pruh s logom Brawl Stars. Na druhej strane povlaku prikrývky sú obrázky brawlerov väčšie, ale len čiernobiele. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizne Brawl Stars získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj nové prestieradlo, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Bavlnené posteľné obliečky Play Game - so svietiacim efektom

SKLADOM
Cena 20,19 €

Posteľná súprava Play Game. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny Renforcé so zapínaním na zips a s efektom, vďaka ktorému v tme svetielkujú, keď je cez deň nasvietite denným svetlom. Tento efekt sa bohužiaľ cca po 5 praniach začne vytrácať. Na lícnej strane povlaku na prikrývku je neónový ovládač hernej konzoly. Nad ním je nápis Play Game, ktorý je taktiež v štýle neónového nápisu. Kontúra gamepadu a nápisu v tme svetielkujú. Na povlaku vankúša je tiež neónový gamepad, ale bez svietiaceho efektu. Na druhej strane povlaku na prikrývku sú malé obrázky herných ovládačov a symboly z ovládacích tlačidiel. Táto súprava posteľnej bielizne obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto posteľná bielizeň získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matraca, ktoré tiež nájdete v našej ponuke - TU

Bavlnené posteľné obliečky Juventus FC - Black & White

SKLADOM
Základná cena 24,29 € Cena 22,69 €

Futbalové posteľné obliečky FC Juventus Turín - motív Black & White - oficiálny produkt Juventus. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny Renforcé so zapínaním na zips. Lícnu stranu povlaku na perinu zdobí logo talianskeho futbalového klubu Juventus na čierno - bielo pruhovanom podkladu, teda v klubových farbách. Druhá strana obliečok na prikrývku je biela a je na nej veľa malých znakov Juventus FC. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký s nápisom Juventus. Táto súprava posteľnej bielizně FC Juventus obsahuje 1x obliečku na prikrývku 140 x 200 cm a 1x obliečku na vankúš 70 x 90 cm.

Táto súprava posteľnej bielizně FC Juventus Torino získala medzinárodný certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý zaručuje rozmerovú a farebnú stálosť materiálu aj to, že výrobok neobsahuje škodlivé látky.

TIP • Nezabudnite k novej posteľnej bielizni objednať aj novú plachtu, alebo chránič matrace, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

  • 7%

Viete, že mačky spia v priemere 12 – 16 hodín denne, ale tretinu tohto času sú v polospánku av strehu? Nespite ako mačky, spite ako ľudia. Využite celú dobu spánku na odpočinok. Vyberte si k tomu obliečky z najrôznejších rozprávok, počítačových hier, filmov, seriálov a komiksových príbehov av pohode a pokoji sa pritúľte k svojmu hrdinovi alebo obľúbenému futbalovému či hokejovému tímu. Ponúkame oficiálne licenčné produkty európskych futbalových klubovhokejových mančaftov NHL.

Každú posteľnú bielizeň vždy pred prvým použitím vyperte podľa symbolov uvedených na obale.